Rastislav Búgel Hokej

Hokejisti otočili zápas v Topoľčanoch: V predĺžení rozhodol Reho!

Trnavskí hokejisti sa konečne odlepili od dna ligovej tabuľky. V 15.kole cestovali na ľad Topoľčian.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti otočili zápas v Topoľčanoch: V predĺžení rozhodol Reho!

Trnava otvárala skóre zápasu zásluhou gólu zo šiestej minúty od Hrbáčika. V 17.minúte pridal presný zásah Ševčík a hokejisti sa tak dostali do dvojgólového vedenia. O dve minúty stihli hokejisti domáceho celku znížiť zásluhou Tvrdíka (1:2).

V druhej tretine sa diváci dočkali jediného presného zásahu. Prišiel z hokejky domáceho Bystričana a bolo vyrovnané (2:2).

Topoľčany boli pri chuti a naši hokejisti odolávali len s ťažkosťami. V 41.minúte na 3:2 pre domácich zvyšoval Káčer, o 5 minút bolo už 4:2. Postaral sa o to Nemček. Trnave však odpoveď dlho netrvala. O 4 minúty znižoval na rozdiel jediného gólu Glemba aby v tri sekundy do konca riadneho hracieho času vyrovnal Ševčík (4:4). Nasledovalo predĺženie, ktoré zvládli naši hokejisti bravúrne. Pred jeho koncom rozhodol o zisku dvoch bodov Reho.

HC Topoľčany – HK Trnava 4:5 pp (1:2, 1:0, 2:2 – 0:1)