Kam za futbalom: Kompletný PREHĽAD víkendových zápasov v trnavskom regióne
Spartak si môže v dueli so Senicou zaistiť miestenku do Európskej ligy. V Ružindole bude rušno, ako siedmy tím tabuľky hostiť bude odvekého rivala, druhý Biely Kostol. Pozrite si rozpis víkendových zápasov.
Fortunaliga, 30. kolo
- FC Spartak Trnava – FK Senica
17. máj 19:00 hod. v Zlatých Moravciach
DOXXbet liga, 7. kolo nadstavby
- MFK Dubnica nad Váhom – FC Spartak Trnava „B“
16. máj 17:00 hod.
III. liga, 28. kolo
- FC Spartak Trnava „C“ – FKM Nové Zámky
17. máj 17:00 hod.
IV. liga, Severo-západ, 26. kolo
- TJ Slavoj Boleráz – OK Častkovce
16. máj 17:00 hod.
- TJ Partizán Domaniža – FO ŠK Modranka
17. máj 17:00 hod.
- MŠK Slovan Trenčianske Teplice – ŠK BLAVA 1928
17. máj 17:00 hod.
V. liga, Západ, 26. kolo
- OFK Trebatice – TJ Družstevník Zvončín
16. máj 17:00 hod.
- TJ Družstevník Veľké Kostoľany – TJ Iskra – Horné
Orešany
17. máj 17:00 hod.
- TJ Nafta Gbely – OFK Malženice
17. máj 17:00 hod.
Oblastné majstrovstvo, 26. kolo
- TJ Družstevník Brestovany – OFK Majcichov
17. máj 17:00 hod.
- TJ Družstevník Horná Krupá – ŠK Dvorníky
17. máj 17:00 hod.
- MTK Leopoldov – TJ Slovan Veľké Orvište
17. máj 17:00 hod.
- OŠK Dolná Krupá – OFK Drahovce
17. máj 17:00 hod.
- ŠK Slávia Zeleneč – TJ Družstevník Siladice
17. máj 17:00 hod.
- ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou – FK Šulekovo
17. máj 17:00 hod.
- TJ Slovan Červeník – OŠK Zavar
17. máj 17:00 hod.
Oblastná súťaž „A“, 26. kolo
- FK Lokomotíva Trnava – TJ Družstevník Dechtice
17. máj 17:00 hod.
- OFK Bučany – TJ FC Kátlovce
17. máj 17:00 hod.
- TJ Družstevník Voderady – TJ Elastik Bohdanovce
17. máj 17:00 hod.
- TJ Slavoj Boleráz „B“ – TJ Vinohradník Suchá
nad Parnou
17. máj 17:00 hod.
- FK Sokol Dolné Orešany – TJ Družstevník Košolná
17. máj 17:00 hod.
- OZ TJ Družstevník Pavlice – ŠK BLAVA 1928 „B“
17. máj 17:00 hod.
- ŠK Dobrá Voda – TJ Družstevník Špačince
17. máj 17:00 hod.
- TJ Družstevník Ružindol – FK Biely Kostol
17. máj 17:00 hod.
III. trieda „A“, 22. kolo
- OFK Malženice „B“ – FK TJ Družstevník Buková
16. máj 17:00 hod.
- TJ Sokol Trstín – TJ Družstevník Dolné Dubové
17. máj 17:00 hod.
- TJ Družstevník Bíňovce – TJ Družstevník Dlhá
17. máj 17:00 hod.
- TJ Družstevník Vlčkovce – TJ Družstevník Lovčice
17. máj 17:00 hod.
- TJ Družstevník Opoj – ŠK Naháč
17. máj 17:00 hod.
- OŠK Smolenice – TJ Družstevník Horné Dubové
17. máj 17:00 hod.
Foto: ilustračné