Rastislav Búgel Hokej

Slovenská 1.hokejová liga je tu s novým ročníkom. Streda 9.septembra patrila prvému kolu.

Ilustračný obrázok k článku Nepresvedčivý vstup do hokejovej 1. ligy: Trnava podľahla na ľade v Spišskej Novej Vsi!

V ňom sa predstavili aj trnavskí hokejisti, ktorí vycestovali na ľad do Spišskej Novej Vsi. O všetkom sa rozhodlo už počas prvého zápasového dejstva. Spišiaci do trnavskej brány nastrieľali rovno tri góly, no naši hokejisti dokázali odpovedať len v jedinom prípade (3:1).

Trnava sa ešte dostala do zápasu v 24.minúte zásluhou Schmidta, ktorý znižoval na 3:2, no o osem minút sa domáci celok opäť ujal dvojgólového vedenia (4:2).

Spišská Nová Ves v poslednej tretine stretnutia prvého kola 1.hokejovej ligy strelila ešte jeden gól, čím spečatila domáce víťazstvo. Trnava tak domov cestovala bez zisku bodu.

K Spišská Nová Ves – HK Trnava 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)