Šport

Tretia etapa Tour: Saganovi tesne ušlo pódium, v žltom však zostáva!

Po tretej a prvej priečke zostal najlepší slovenský cyklista súčasnosti tentoraz tesne za pódiovým umiestnením.

Ilustračný obrázok k článku Tretia etapa Tour: Saganovi tesne ušlo pódium, v žltom však zostáva!

Tretia etapa Tour de France 2016 sa oči slovenských fanúšikov opäť upierali na Petra Sagana. Posledný majster sveta v cestnej cyklistike bol vo finiši 223,5 km dlhej etapy vedúcej z Granville do Angers na popredných miestach, napokon tesne o pár milimetrov skončil štvrtý. V priebežnom poradí si ale udržal čelné postavenie, aj v utorok sa teda predstaví v žltom tričku vedúceho jazdca.

FANDÍME SAGANOVI: Držte palce Peťovi na Tour de France a pošlite foto

Víťazte s Petrom Saganom a získajte niektorú z 95 cien za stovky eur. Stačí jedna fotka a hráte o vstupy do aquaparkov, do FunAreny na Donovaloch či špeciálny bio gél na pranie športovej bielizne!

Dnešnú etapu vyhral Brit Mark Canendish, keď pár metrov pred cieľom porazil ďalšieho špurtérskeho špecialistu Nemca Greipela.