Všetko na jednom mieste: Výsledky futbalových zápasov v našom okrese
V tento víkend sa na trnavských trávnikoch udialo viacero prekvapení. Pozrite si tradičný futbalový prehľad.
Fortunaliga, 26. kolo
- AS Trenčín – FC Spartak Trnava 1:0
46. Rabiu. Viac o zápase sa dozviete TU.
DOXXbet liga, 3. kolo nadstavby
- FC Spartak Trnava „B“ – FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná
Ždaňa 1:3
3. Jirka – 64. a 77. Páleník, 90. Abrahám.
III. liga, 24. kolo
- KFC Komárno – FC Spartak Trnava „C“ 4:0
17. Kosťukevič, 51. Gonzáles, 72. Szórád, 88. Bartošek.
IV. liga, Severo-západ, 22. kolo
- TJ Slavoj Boleráz – OŠK Trenčianske Stankovce 4:1
44. Németh, 50. a 66. z pokut. Humel, 51. Kolony – 72. Polek.
- FK TEMPO Partizánske – FO ŠK Modranka 3:1
37. Bohuš, 47. Kompas, 74. Obert – 58. Šuran.
- MFK Nová Dubnica – ŠK BLAVA 1928 0:3
34. Poláček, 60. Yao, 90. Horváth.
V. liga, Západ, 22. kolo
- TJ Družstevník Veľké Kostoľany – OŠK Križovany nad
Dudváhom 1:1
44. Janíček – 11. Dobiš.
- FK Krakovany – TJ Družstevník Zvončín 1:4
12. Bogora – 24. Chabreček, 63. Jankovič, 71. Hrušovský, 86. Babirát.
- TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – TJ Iskra – Horné
Orešany 6:1
14. E. Šimonovič, 18., 48., 70. a 88. Bolf, 85. Emrich – 61. Malý.
- OFK Malženice – OFK Mokrý Háj 4:0
6. T. Sedlák, 16. Buchanec, 74. Lančarič, 82. Vdovjak.
Oblastné majstrovstvo, 22. kolo
- FK Šulekovo – ŠK Cífer – Futbalový oddiel 3:0
14. Trávniček, 76. a 85. Harman.
- TJ Družstevník Brestovany – MTK Leopoldov 0:0
- OŠK Dolná Krupá – TJ Družstevník Horná Krupá 0:4
26. Guldan z pokutového kopu, 48. Heteš, 50. Szalay, 86. Gašparík.
- ŠK Slávia Zeleneč – OFK Majcichov 2:1
69. Bánovec, 76. Maron z pokut. – 12. Pecháček.
- ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou – TJ Slovan Veľké
Orvište 2:4
6. Zaoral, 44. Banič – 48. P. Pavlovič, 65. a 78. Belica, 85. T. Pavlovič.
- TJ Slovan Červeník – OFK Drahovce 0:1
24. Zajac.
- OŠK Zavar – TJ Družstevník Siladice 1:0
22. Táčovský.
Oblastná súťaž „A“, 22. kolo
- FK Sokol Dolné Orešany – TJ Družstevník
Dechtice 2:0
37. Da. Tománek, 75. Dostál.
- ŠK Dobrá Voda – TJ Elastik Bohdanovce 2:5
13. Dubrava z pokut., 62. M. Novák z pokut. – 17. Brečka, 21. a 38. Chmela, 51. a 55. Dolinaj.
- TJ Družstevník Ružindol – TJ Vinohradník Suchá nad
Parnou 1:1
20. Bardáč – 13. Sloboda.
- FK Biely Kostol – TJ Družstevník Košolná 1:3
83. Dobrovodský – 9., 11. a 90. Janiš.
- TJ Družstevník Špačince – ŠK BLAVA 1928 „B“ 1:2
33. Kovačovič – 40. Bohunický, 84. Bobák.
- FK Lokomotíva Trnava – TJ Družstevník Voderady 0:1
11. Zelenský.
- OZ TJ Družstevník Pavlice – TJ FC Kátlovce 1:0
4. Štora.
- TJ Slavoj Boleráz „B“ – OFK Bučany 1:0
74. Martin Daniš.
III. trieda „A“, 17. kolo
- OFK Malženice „B“ – TJ Družstevník Bíňovce 2:0
44. Kalužák, 90. Zubčák.
- TJ Sokol Trstín – TJ Družstevník Vlčkovce 3:0
19. L. Štibraný, 81. P. Štibraný, 90. Trung.
- TJ Družstevník Borová – TJ Družstevník Dolné
Dubové 1:0
14. Habala.
- TJ Družstevník Opoj – TJ Družstevník Dlhá 6:0
10. Polakovič, 23. Šiška, 49., 89. a 90. Urban, 87. M. Bartoš.
- OŠK Smolenice – TJ Družstevník Lovčice 4:0
2. Benca, 5. Čulák, 48. Tvrdý, 87. Bihári.
- TJ Družstevník Horné Dubové – FK TJ Družstevník
Buková 1:2
61. A. Jurica – 10. Habala vlastný, 51. Mišči.
Čítajte tiež:
Výsledky víkendových zápasov v III. triede B
Futbalová Osemnástka aj v Modranke: Vo výbere má Spartak
TÝCHTO hráčov!
Foto: ilustračné