Všetko na jednom mieste: Výsledky zápasov prvého júnového víkendu
Uplynulý víkend priniesol viacero nefutbalových výsledkov. Za zmienku stoja najmä smolenický výprask poslednej Borovej 17:0, či duel Bieleho Kostola proti nekompletným Dolným Orešanom, ktorý skončil výsledkom 9:0.
DOXXbet liga, 10. kolo nadstavby
- AFC Nové Mesto nad Váhom – FC Spartak Trnava
„B“ 1:2
36. Vlado – 49. Krajčovič, 83. Jirka.
III. liga, 31. kolo
- TJ Gabčíkovo – FC Spartak Trnava „C“ 3:3
6. Gašparík, 35. Jorík, 63. Vrťo – 45. a 51. Juhasz, 68. Doka.
IV. liga, Severo-západ, 29. kolo
- MFK Nová Dubnica – TJ Slavoj Boleráz 3:2
30. Maník, 38. Lendvay, 41. Klačo vlastný – 9. Hrebík, 86. Humel.
- ŠK BLAVA 1928 – ŠK Slovan
Šimonovany-Partizánske 3:0
7. Yao, 31. Pavlík, 45. Machovič.
- FO ŠK Modranka – OŠK Trenčianske Stankovce
„A“ 0:3
45. Ďuriš, 48. a 85. Polek.
V. liga, Západ, 29. kolo
- TJ Iskra – Horné Orešany – FK Oreské 1:3
45. Malý z pokutového kopu – 41. a 79. Jarábek, 65. L. Štefka.
- OFK Malženice – OFK Trebatice 2:0
60. Braniša, 71. Gerši.
- TJ Družstevník Zvončín – TJ Spartak
Šaštín-Stráže 2:5
46. a 48. M. Klenkovič – 2. Drozda vlastný, 51. Polák, 52. a 73. M. Daniel, 87. Brunner.
- TJ Sokol Borský Mikuláš – OŠK Križovany nad
Dudváhom 2:3
2. Plaisner, 87. Macek – 29. Bališ, 56. Málik, 81. Táčovský.
Oblastné majstrovstvo, 29. kolo
- FK Šulekovo – OŠK Dolná Krupá 6:3
2. Huska, 22. a 72. P. Nemec, 52. Šoka, 56. Kolony, 67. Harman – 17. Taranda, 24. Nádaský, 58. Fíba z pokut.
- ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou – TJ Družstevník Brestovany 0:0
- OŠK Zavar – ŠK Slávia Zeleneč 5:3
30. a 56. Sanny, 53. Kardoš, 83. a 87. Chlebík – 43. a 44. Bánovec, 75. Bartovič.
- ŠK Cífer – Futbalový oddiel – MTK Leopoldov 3:2
45. Slabý, 54. Gross, 86. Hamaďák z pokut. – 38. Švestka, 42. Ajpek.
- TJ Družstevník Siladice – TJ Družstevník Horná
Krupá 0:2
84. Klčo, 90. Guldan.
- OFK Drahovce – OFK Majcichov 3:1
41. a 83. Vančo, 77. Zajac z pokut. – 48. Železník.
- TJ Slovan Veľké Orvište – ŠK Dvorníky 2:1
28. P. Pavlovič z pokut., 45. Belica – 12. Majerník.
Oblastná súťaž „A“, 29. kolo
- TJ Družstevník Špačince – TJ Slavoj Boleráz
„B“ 3:1
50. Púchly, 66. z pokut. a 88. Chudý – 61. Martin Daniš.
- TJ Elastik Bohdanovce – TJ FC Kátlovce 3:0
zápas bol kontumovaný
- ŠK Dobrá Voda – FK Lokomotíva Trnava 1:0
84. Dubrava z pokutového kopu.
- TJ Družstevník Ružindol – OZ TJ Družstevník
Pavlice 0:4
30. Štora, 73. M. Dubovský, 76. a 84. Kanis.
- FK Biely Kostol – FK Sokol Dolné Orešany 9:0
18. M. Jurina, 28. Ľ. Adámek, 39. Samák, 41., 56. a 68. A. Adámek, 44. a 64. Gažovič, 48. L. Jurina.
- ŠK BLAVA 1928 „B“ – TJ Družstevník Voderady 4:2
26. Ľ. Hrčka z pokut., 35. a 90. Bobák, 61. R. Hrčka – 9. Zelenský, 11. Cíferský.
- TJ Družstevník Košolná – OFK Bučany 0:3
13. Belák, 17. a 79. Sokolovič.
- TJ Vinohradník Suchá nad Parnou – TJ Družstevník
Dechtice 3:1
31. Bílik, 44. a 86. Ľ. Fridrich – 30. Cmero.
III. trieda „A“, 25. kolo
- TJ Družstevník Lovčice- TJ Družstevník Dlhá 6:1
5., 56., 66. a 86. Vilinovič, 42. a 74. M. Jobek – 25. Horváth.
- TJ Družstevník Opoj – TJ Sokol Trstín 6:3
43. a 82. P. Nejezchleb, 56. Bartoš, 61. Urban, 62. V. Polakovič, 73. Šiška – 45. L. Štibraný, 80. Vajsábel, 90. Hanus.
- OŠK Smolenice – TJ Družstevník Borová 17:0
10., 39., 52., 82. a 85. Sudin, 11., 37., 60., 65., 78. a 83. Bihári, 16. a 19. Pluhár, 70. a 75. Čulák, 77. Benca, 87. Černuško.
- TJ Družstevník Horné Dubové – OFK Malženice
„B“ 0:4
27. a 47. Valent, 53. Sedlák z pokut., 82. Tomovič.
- ŠK Naháč – TJ Družstevník Vlčkovce 4:1
33. Garažia, 53. Holický, 65. Čambor, 85. Jurovatý – 58. Kovačic.
- FK TJ Družstevník Buková – TJ Družstevník Dolné
Dubové 2:3
24. Zeleňák, 50. Študenc – 58. Bažány, 71. Mi. Horváth, 80. Gottwald.
Čítajte tiež:
Spartak čaká krátka príprava: Sústredenie v Rakúsku
spestria dva zápasy
Prehľad výsledkov III. triedy B
Foto: ilustračné