Monika Hanigovská Práca

Hľadáte si novú prácu? RegioJet hľadá desiatky nových zamestnancov z okolia Trnavy

Súkromný dopravca RegioJet sa obzerá po novej posile. Aktuálne hľadá 30 nových stevardov. Ak hľadáte novú prácu, máte príležitosť.

Ilustračný obrázok k článku Hľadáte si novú prácu? RegioJet hľadá  desiatky nových zamestnancov z okolia Trnavy
5
Galéria

30 nových zamestnancov sa chystá prijať RegioJet v Trnave a okolí. Tí dostanú poprvýkrát možnosť pracovať ako stevardi v žltých vlakoch z Bratislavy do Prahy.

Nových zamestnancov bude hľadať RegioJet na interaktívnom náborovom dni v Bratislave, ktorý sa koná vo štvrtok 4. októbra na bratislavskej hlavnej stanici.

„Záujemcovia o prácu môžu svoj životopis poslať na stevard@regiojet.cz a budú pozvaní na interaktívnu prehliadku vlaku s prijímacím pohovorom. Prísť môžu aj na časť určenú pre verejnosť, ktorá sa organizuje medzi 13:00 – 15:45 hod.,“ informuje Martin Žarnovický koordinátor PR a komunikácie tamojšej spoločnosti.

Prvýkrát z okolia Trnavy

Ako informuje súkromný dopravca, pracovať v RegioJete sa dá popri strednej aj vysokej škole, podmienkou je dosiahnutie veku 18 rokov.

„RegioJet poprvýkrát hľadá nových ľudí z okolia Trnavy. Dopravca uvažuje nad tým, že by novým zamestnancom preplácal náklady spojené s cestou do Bratislavy,“ povedal M. Žarnovický.

Náborový deň v netradičnom štýle

„RegioJet pripravil náborový deň v netradičnom štýle, návštevníkov chce prezliecť do rúžových košieľ a dať im možnosť vyskúšať si prácu jeho zamestnancov. Návštevníci napr. absolvujú krátky baristický kurz a naučia sa pripravovať kávu na profesionálnom pákovom kávovary, budú si môcť zahlásiť do vlakového rozhlasu či autobusu a ochutnajú občerstvenie, ktoré sa servíruje v žltých vlakoch,“ prezradil koordinátor PR a komunikácie RegioJet.

Pohovor budú môcť uchádzači o danú pracovnú pozíciu absolvovať priamo vo vlaku. Na podujatí RegioJet slovenskej verejnosti aj poprvýkrát predstaví svoj najnovší rušeň Bombardier TRAXX, do ktorého budú môcť návštevníci nahliadnuť.

OBRAZOM: RegioJet hľadá zamestnancov z okolia Trnavy
5
Galéria

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie