Hľadáte si novú prácu? RegioJet hľadá desiatky nových zamestnancov z okolia Trnavy

Súkromný dopravca RegioJet sa obzerá po novej posile. Aktuálne hľadá 30 nových stevardov. Ak hľadáte novú prácu, máte príležitosť.

Monika Hanigovská

30 nových zamestnancov sa chystá prijať RegioJet v Trnave a okolí. Tí dostanú poprvýkrát možnosť pracovať ako stevardi v žltých vlakoch z Bratislavy do Prahy.

Nových zamestnancov bude hľadať RegioJet na interaktívnom náborovom dni v Bratislave, ktorý sa koná vo štvrtok 4. októbra na bratislavskej hlavnej stanici.

„Záujemcovia o prácu môžu svoj životopis poslať na stevard@regiojet.cz a budú pozvaní na interaktívnu prehliadku vlaku s prijímacím pohovorom. Prísť môžu aj na časť určenú pre verejnosť, ktorá sa organizuje medzi 13:00 – 15:45 hod.,“ informuje Martin Žarnovický koordinátor PR a komunikácie tamojšej spoločnosti.

Prvýkrát z okolia Trnavy

Ako informuje súkromný dopravca, pracovať v RegioJete sa dá popri strednej aj vysokej škole, podmienkou je dosiahnutie veku 18 rokov.

„RegioJet poprvýkrát hľadá nových ľudí z okolia Trnavy. Dopravca uvažuje nad tým, že by novým zamestnancom preplácal náklady spojené s cestou do Bratislavy,“ povedal M. Žarnovický.

Náborový deň v netradičnom štýle

„RegioJet pripravil náborový deň v netradičnom štýle, návštevníkov chce prezliecť do rúžových košieľ a dať im možnosť vyskúšať si prácu jeho zamestnancov. Návštevníci napr. absolvujú krátky baristický kurz a naučia sa pripravovať kávu na profesionálnom pákovom kávovary, budú si môcť zahlásiť do vlakového rozhlasu či autobusu a ochutnajú občerstvenie, ktoré sa servíruje v žltých vlakoch,“ prezradil koordinátor PR a komunikácie RegioJet.

Pohovor budú môcť uchádzači o danú pracovnú pozíciu absolvovať priamo vo vlaku. Na podujatí RegioJet slovenskej verejnosti aj poprvýkrát predstaví svoj najnovší rušeň Bombardier TRAXX, do ktorého budú môcť návštevníci nahliadnuť.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Zdroj: Dnes24.sk