Hokejisti pokračujú v nadstavbe: Nakladačka na ľade bývalého tipsporligistu

Trnavskí hokejisti sa opäť predstavili v zápasovej záťaži. Vycestovali na žilinský ľad.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti pokračujú v nadstavbe: Nakladačka na ľade bývalého tipsporligistu

V poradí 6. kolo nadstavbovej časti skupiny o 7.-10. miesto prinieslo zápas Trnavy s Levicami. Trnava sa dve tretiny prezentovala bojovným výkonom, no Levice sa napokon tešili z víťazstva. Gladiátori vtedy doma prehrali 3:7.

V siedmom kole nadstavbovej skupiny vycestovala Trnava do Žiliny. Počas prvého dejstva sa domáci dostali do vedenia už v tretej minúte, kedy sa presadil Macek. Za Žilinu ešte skóroval Prášil, česť hostí obhajoval v 11. minúte Hudec (2:1).

Hudecov gól bol však jediným presným zásahom trnavského celku. Ďalší priebeh bol už plne v rukách bývalého účastníka najvyššej sútaže.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

7. kolo skupiny o 7.-10. miesto

MsHK DOXXbet Žilina – HK Gladiators Trnava 8:1 (2:1, 4:0, 2:0)

Góly: 3. Macek (Dubeň, Minárik), 11. Prášil (Macek, Zahradník), 33. Dubeň (Húževka, Macek), 37. Ondruš (Kokavec, Coma), 38. Zahradník (Prášil, Macek), 40. Zahradník (Kokavec, Ondruš), 46. Markovič (Húževka, Minárik), 49. Húževka (Dubeň, Minárik) – 11. Hudec.

Rozhodovali: Krist – Hajnik, Ďurina, vylúčení: 3:5, navyše: Kokavec (Žilina) 5+DKZ za nešportové správanie sa, presilovky: 4:0, oslabenia: 0:0

Zápas sledovalo: 232 divákov

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.