Hokejisti s cenným bodom: Zápasovú drámu rozhodli až nájazdy

Trnavskí hokejisti opäť obuli korčule. Predstavili sa na domácom ľade.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti s cenným bodom: Zápasovú drámu rozhodli až nájazdy
Zdroj: HK Gladiators Trnava

Trnavskí hokejisti bojujú v nadstavbovej časti Slovenskej hokejovej ligy o 7.-10. miesto. Počas ôsmeho kola hostili súpera z Považskej Bystrice.

Domáci hokejisti sa postarali o úvodný gól stretnutia. V 15. minúte posielal Trnavu do vedenia Lindeman (1:0). Skóre sa nemenilo až do záverečnej tretiny.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

V poslednom dejstve sa tešila aj striedačka Považskej Bystrice, keď v 53. minúte vyrovnal Drevenák (1:1).

Do konca tretiny už žiadny gól nepadol. Presný zásah neprinieslo ani predĺženie a tak sa rozhodovalo v samostatných nájazdoch. V nich mali viac šťastia hostia, keď rozhodujúci nájazd premenil Augustín.

HK Gladiators Trnava – HK'95 Považská Bystrica 1:2 pp a sn (1:0, 0:0, 0:1 – 0:0, 0:1)

Góly: 15. Lindeman (Dávid Baránek) – 53. Drevenák (Zlocha), rozhodujúci nájazd Augustín.

Rozhodovali: Valko – Maškulka, Olle, vylúčení: 4:3, navyše: Klema (Trnava) 5+DKZ za napadnutie hlavy a krku, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0

Zápas sledovalo: 125 divákov

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Zdroj: TASR/Dnes24.sk