Júlia Vargová Samospráva Práca

Mesto vyhlásilo výberové konanie: Hľadá vedúceho odboru vzdelávania, športu a kultúry

Mesto vyhlásilo výberové konanie na obsadenie pracovného miesta vedúci/vedúca odboru vzdelávania, športu a kultúry s výkonom práce na Mestskom úrade.

Ilustračný obrázok k článku Mesto vyhlásilo výberové konanie: Hľadá vedúceho odboru vzdelávania, športu a kultúry
Foto: Júlia Vargová / Zdroj: Dnes24.sk

Podľa informácií z mestskej stránky sa jedná o manažérsku pozíciu vedúceho odboru. Pracovná náplň by podľa radnice mala byť zameraná na riadenie zamestnancov odboru a koordináciu činností odboru v oblasti vzdelávania, mládeže, športu a kultúry.

Taktiež by malo ísť o riadenie a koordináciu zamestnancov materských škôl bez právnej subjektivity a riaditeľov škôl a školských zariadení, riadenie a zabezpečovanie metodickej a kontrolnej činnosti škôl a školských zariadení v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta.

Vedúci odboru vzdelávania, športu a kultúry by mal taktiež zastávať pozíciu vedúceho Školského úradu zabezpečujúceho úlohy vyplývajúce z preneseného výkonu štátnej správy v oblasti školstva.

Jedná sa o pracovný pomer na dobu neurčitú a úspešný uchádzač si môže prilepšiť minimálne o 1 500 eur v závislosti od vzdelania, praxe a pracovných skúseností. Predpokladaný nástup na pracovnú pozíciu záleží na vzájomnej dohode.

Kvalifikačné predpoklady a požiadavky sú, ako uvádza mesto: „Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa pedagogického smeru pre výkon pedagogickej činnosti učiteľa základnej školy, vykonaná I. atestácia, minimálna 5-ročná pedagogická prax, organizačné a komunikačné schopnosti, analytický, koncepčný a proaktívny prístup k práci, bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony, pokročilá znalosť práce na PC.“

Žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi uvedenými na webe mesta treba zaslať do 15. septembra 2019.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie