Monika Hanigovská Hokej

Skvelé správy: Hokejisti porazili Prešov a zachránili sa v I. lige!

Trnavčanom sa na ľadovej ploche opäť darilo. Gladiátori jednoznačne porazili súpera a definitívne zachránili prvoligovú príslušnosť.

Ilustračný obrázok k článku Skvelé správy: Hokejisti porazili Prešov a zachránili sa v I. lige!

Trnavskí bojovníci zdolali hokejové mužstvo HC Prešov s čistým štítom 0:4 v 4. kole play out I. ligy. Už v ôsmej minúte prvej tretiny sa v skvelej forme predviedol Gladiátor Hrbáčik, ktorý sa postaral o prvý gól zápasu (0:1).

Počas druhej tretiny sa opäť previedol trnavský hokejista Hrbáčik, ktorý potešil fanúšikov z Malého Ríma druhým gólom (0:2).

V závere tretej tretiny sa postupne úspešne presadil za Trnavu Szalay (0:3) a Lavrenov (0:4).

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Trnava tak v bojoch o udržanie definitívne rozhodla o svojej prvoligovej príslušnosti pre sezónu 2019/2020. „Srdečná gratulácia do autobusu. Misia našich mužov splnená. Gladiátorom v 1.HL mužov fandíme v Trnave aj budúci rok,“ tešil sa klub na svojej facebookovej stránke.

Gladiátorom do konca sezóny ostáva odohrať ešte dva zápasy. V stredu 20. februára hostia o 17.30 Považskú Bystricu a posledný zápas play-out odohrajú v piatok 22. februára na ľade v Nových Zámkoch.