Rôzne Práca

Trnavská automobilka PSA oslovuje študentov: Chce ich zapojiť do letných brigád

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia pokračuje v letných brigádach pre študentov. Prvýkrát ponúka brigádnikom nástup do kmeňového stavu na dobu určitú.

Ilustračný obrázok k článku Trnavská automobilka PSA oslovuje študentov: Chce ich zapojiť do letných brigád
Zdroj: TASR

Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia aj v tomto roku oslovila študentov stredných a vysokých škôl s ponukou zapojiť sa brigádnicky do pracovného procesu.

Prvýkrát zamestnávateľ ponúka brigádnikom nástup do kmeňového stavu na dobu určitú, čím získavajú benefity kmeňových zamestnancov.

Čo ponúka závod

„Podmienkou je mať minimálny vek 18 rokov a v čase od júna do októbra 2018 musia odpracovať v závode súvisle osem a viac týždňov v trojzmennom režime. Nemusia mať prax ani vzdelanie v automobilovom priemysle,“ uviedol hovorca automobilky Peter Švec.

Závod ponúka mesačnú mzdu 747 eur pred zdanením, od druhého mesiaca môže brigádnik profitovať z výkonnostnej prémie vo výške 100 eur a nočného príplatku 1,60 eura za hodinu, obe pred zdanením. Okrem toho môže využívať ďalšie výhody kmeňových pracovníkov.

„Študenti si okrem zárobku môžu vyskúšať prácu v jednej z najväčších automobiliek na Slovensku. Trnavská automobilka Groupe PSA Slovakia je súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá im v budúcnosti môže ponúknuť uplatnenie v pracovnej kariére aj v iných krajinách. Podobnú možnosť poskytovala trnavská automobilka študentom a záujemcom o letnú brigádu už od roku 2015,“ dodal Švec.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie