Vianočný stromček zdobí Trojičné námestie: Pri krásavcovi vznikajú prvé selfie

Trnava sa môže popýšiť vianočným stromčekom. Pozornosť púta nielen z diaľky. Vznikajú pred ním prvé selfie.

Monika Hanigovská

Trojičné námestie dnešným dňom (13. december) skrášľuje tradičný vianočný stromček. Tento zelenkastý krásavec z Leopoldova púta zraky okoloidúcich už z pomerne veľkej diaľky.

Počas prítomnosti našej redakcie si získal malých aj veľkých a pri vianočnom stromčeku začali vznikať prvé fotky. Niektorých okoloidúcich sme sa stihli spýtať nato, ako sa im stromček pozdáva.

Foto: Monika Hanigovská / Zdroj: Dnes24.sk

„Bola som s malou na prechádzke a zbadali sme ho. Po pravde som nevedela, že dnes tu už bude stáť. Robíme si takto každodennú prechádzku mestom a toto bolo príjemné prekvapenie. Každopádne sme si selfie urobiť museli,“ prezrádza s úsmevom mladá trnavská mamička popritom, ako sledovala dcérku, ktorá behala okolo stromčeka.

„My sme si robili selfíčko ešte počas toho, ako ho stavali. Je naozaj parádny,“ prezrádza pri odchode z námestia stredoškolák Marek.

Stromček upútal napríklad aj pani Alžbetu, ktorá si ho vychutnala aj bez mobilnej techniky. „Veľmi sa mi páči myšlienka stavania stromčeka. Viete, takýto stromček je pre mňa akousi predzvesťou Vianoc v našom meste,“ pričom odporučila našej redakcií, aby sme si ho prišli vychutnať aj vo večerných hodinách.

V priloženej fotogalérii si tiež môžete vychutnať tohtoročný vianočný stromček.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame