Všetko na jednom mieste: Veľký prehľad futbalových zápasov v Trnave a okolí
Najvyššia slovenská súťaž bude cez víkend pauzovať, nižšie ligy však reprezentačná prestávka nezastaví. Pozrite si náš tradičný rozpis futbalových zápasov v trnavskom regióne.
DOXXbet liga, 22. kolo
- MŠK Žilina „B“ – FC Spartak Trnava „B“
28. marec 15:00 hod.
III. liga, 21. kolo
- FC Spartak Trnava „C“ – ŠK LR Crystal
29. marec 15:00 hod.
IV. liga, Severo-západ, 19. kolo
- TJ Slavoj Boleráz – TJ Partizán Domaniža
28. marec 15:00 hod.
- FO ŠK Modranka – FK Spartak Bánovce nad Bebravou
29. marec 15:00 hod.
- OK Častkovce – ŠK BLAVA 1928
29. marec 15:00 hod.
V. liga, Západ, 19. kolo
- TJ Družstevník Zvončín – OFK Mokrý Háj
28. marec 15:00 hod.
- TJ Sokol Borský Mikuláš – OFK Malženice
29. marec 12:30 hod.
- OŠK Križovany nad Dudváhom – TJ Slovan
Šaštín-Stráže
29. marec 15:00 hod.
Oblastné majstrovstvo, 19. kolo
- TJ Družstevník Siladice – TJ Družstevník Brestovany
28. marec 15:00 hod.
- OFK Drahovce – ŠK Cífer – Futbalový oddiel
29. marec 15:00 hod.
- TJ Slovan Veľké Orvište – FK Šulekovo
29. marec 15:00 hod.
- ŠK Dvorníky – OŠK Zavar
29. marec 15:00 hod.
- OFK Majcichov – TJ Slovan Červeník
29. marec 15:00 hod.
- TJ Družstevník Horná Krupá – ŠK Rapid Hrnčiarovce
nad Parnou
29. marec 15:00 hod.
- OŠK Dolná Krupá – ŠK Slávia Zeleneč
29. marec 15:00 hod.
Oblastná súťaž „A“, 19. kolo
- TJ Družstevník Košolná – FK Lokomotíva Trnava
29. marec 15:00 hod.
- TJ Vinohradník Suchá nad Parnou – ŠK Blava
1928 „B“
29. marec 15:00 hod.
- TJ Elastik Bohdanovce – TJ Družstevník Špačince
29. marec 15:00 hod.
- TJ FC Kátlovce – FK Biely Kostol
29. marec 15:00 hod.
- TJ Družstevník Dechtice – TJ Družstevník Ružindol
29. marec 15:00 hod.
- OFK Bučany – ŠK Dobrá Voda
29. marec 15:00 hod.
- TJ Družstevník Voderady – OZ TJ Družstevník Pavlice
29. marec 15:00 hod.
- TJ Slavoj Boleráz „B“ – FK Sokol Dolné Orešany
29. marec 15:00 hod.
III. trieda „A“, 15. kolo
- TJ Družstevník Buková – TJ Sokol Trstín
29. marec 15:00 hod.
- TJ Družstevník Dlhá – ŠK Naháč
29. marec 15:00 hod.
- TJ Družstevník Dolné Dubové – TJ Družstevník
Horné Dubové
29. marec 15:00 hod.
- TJ Družstevník Bíňovce – OŠK Smolenice
29. marec 15:00 hod.
- TJ Družstevník Vlčkovce – TJ Družstevník Opoj
29. marec 15:00 hod.
- OFK Malženice – TJ Družstevník Borová
29. marec 15:00 hod.
Čítajte tiež:
Po vypadnutí z pohára si napravili chuť: Spartak nedal
Moravciam šancu
Extraligová radosť v Trnave: Naši hokejisti postúpili
medzi elitu
Foto: ilustračné