Kultúra Rôzne

Bystrík a Mária Čírová spojili sily: Vypočujte si ich Páslo dievča pávy, VIDEO

Bystrík predstavil príjemnú novinku z albumu Na Kráľovej holi. S Máriou Čírovou naspievali ľudovú pieseň tak, ako ju nepoznáme.

Zdroj: YouTube.com

Skupina Bystrík banda vydala v máji nový album Na Kráľovej holi, ktorý fanúšikovia prijali s pozitívnymi ohlasmi.

Hosťuje na ňom aj speváčka Mária Čírová, ktorá je rovnako ako Bystrík víťazkou jedného z ročníkov autorskej hudobnej súťaže Coca-Cola PopStar.

„Sme priatelia a fandíme si, takže keď som ponúkol Márii spoločný duet ku skladbe Páslo dievča pávy, Mária neváhala, naspievala krásny part a výsledok dopadol výborne. Fanúšikovia reagujú na túto skladbu veľmi srdečne aj na koncertoch. Márii sa náš duet veľmi páčil, tak sme chceli podporiť tento singel aj pekným obrazom," uviedol Bystrík.

Bystrík banda na netradičnom albume predstavuje desať obľúbených slovenských piesní, no nejedná sa o ich klasické verzie.

„Ďakujeme Márii Čírovej za úžasnú spoluprácu a dievčatám z Ukitas za vokály,“ uvádza Bystrík banda na svojom facebookovom profile. Nové lyric video pre skladbu vyrobil gitarista Bystrík bandy Adam Cisár. Na YouTube má za prvý týždeň približne 30-tisíc zhliadnutí.

Ľudia, ako to už pri Bystríkových piesňach býva zvykom, nešetria chválou. Fanúšikovia tento nový hudobný počin označili za dokonalý súlad dvoch krásnych hlasov, krásnej hudby a krásneho videa.

Foto: Ilustračné

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Trnavy a okolia.

Zdroj: TASR/Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie