Júlia Vargová Futbal Šport

Cez Kollárovu sa nedostanete: Časť ulice kvôli futbalovému zápasu uzavrú

Trnavu čaká veľký futbalový zápas a sním spojené obmedzenia. Kollárova ulica bude uzavretá.

Ilustračný obrázok k článku Cez Kollárovu sa nedostanete: Časť ulice kvôli futbalovému zápasu uzavrú
8
Galéria

Ako informovalo mesto na svojom webe, Kollárova ulica bude kvôli futbalu uzavretá. „Dôvodom uzávery je zabezpečenie verejného poriadku pred a počas konania futbalového zápasu 2. kola kvalifikácie Európskej ligy medzi mužstvami FC Spartak Trnava a PFC Lokomotiv Plovdiv na futbalovom štadióne Antona Malatinského – City aréna v Trnave. O uzávere rozhodol operačný odbor Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave,“ vysvetľuje radnica.

Na Štadióne Antona Malatinského sa FC Spartak Trnava v odvete postaví proti Lokomotivu Plovdiv vo štvrtok 1. augusta o 20:45.

Kollárova ulica v Trnave by mala byť podľa informácií z radnice v deň zápasu uzavretá na úseku od križovatky ulíc Kollárova – Rázusova po križovatku Kollárovej ulice s vjazdom do podzemných garáží City Arény. Polícia v rámci bezpečnostných opatrení nasadí do ulíc zvýšený počet policajtov a príde aj k obmedzeniam v doprave. „Aby polícia zabezpečila verejný poriadok, musí predbežne od 16:30 uzatvoriť Kollárovu ulicu,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave, Mária Linkešová.

Uzávierka sa podľa hovorkyne týka aj priľahlých ulíc. „Úplne uzavretá bude od 16:00 pre verejnosť aj Ulica Športová. Obyvateľom Podjavorinskej ulice bude umožnený vjazd mimo Ulice Kollárovej,“ upresnila a dodala, že čas uzavretia sa môže vzhľadom k aktuálnej operatívnej situácii zmeniť.

Foto: ilustračné

Uzávierka ulíc: Kollárová a Športová
8
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie