LULA Samospráva

Chcete pracovať na mestskom úrade? Radnica ponúka voľné pracovné miesta

Trnavská radnica vypísala výberové konania na obsadenie voľných pozícií. Možno hľadajú práve vás.

Ilustračný obrázok k článku Chcete pracovať na mestskom úrade? Radnica ponúka voľné pracovné miesta
Zdroj: TASR

Mesto Trnava vypísalo na svojej webovej stránke výberové konania. Hľadá referentov alebo referentky referátu dopravy a cestného hospodárstva a referenta alebo referentku účtovníctva.

Náplňou práce referenta referátu dopravy a cestného hospodárstva bude napríklad zabezpečovanie odbornej agendy spojenej s preneseným výkonom štátnej správy na úseku pozemných komunikácií a riešenie všetkých úloh s ňou súvisiacich. Ide napríklad o vydávanie rozhodnutí na zvláštne užívanie pozemných komunikácií či povolení na uzávierku a ďalšie.

Podmienky na uchádzačov

Uchádzač musí spĺňať viaceré požiadavky mesta, medzi ktoré patrí vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore stavebníctvo, doprava či znalosť práce na PC a MS OFFICE (MS Word, MS Excel). Vhodný uchádzač má byť zodpovedný, má mať analytický a proaktívny prístup k práci. Okrem toho mesto vyžaduje komunikatívnosť, schopnosť tímovej spolupráce, bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony. Uchádzač musí byť držiteľom vodičského oprávnenia a aktívny vodič.

Predpokladaný nástup do práce je 1. februára 2020. „Žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi zasielajte na e-mailovú adresu personalne@trnava.sk do 12. 01. 2020,“ uvádza mesto Trnava.

Ponúkaný plat

Na referáte dopravy a cestného hospodárstva ponúka radnica dve voľné miesta. Ponúkaný plat je 723,50 eur a 792,50 eur. „Ďalšie platové dojednania po dohode na výberovom konaní v závislosti od vzdelania, praxe a pracovných skúseností,“ dodáva radnica.

Referent účtovníctva

Náplňou práce bude samostatné spracovanie a vedenie podvojného účtovníctva, spracovanie a kontrola mesačnej, kvartálnej a ročnej uzávierky, kontrola účtovných kníh a účtov, DPH, majetku a metodík a ďalšie. Podrobný popis nájdete TU!

Uchádzač by mal mať stredoškolské vzdelanie s maturitou – ekonomického zamerania. Radnica požaduje skúsenosti s vedením účtovníctva min. 3 roky (aktuálne skúsenosti), znalosť práce na PC a MS OFFICE (MS Word, MS Excel) či zodpovedný, analytický a proaktívny prístup k práci. Kandidát musí byť držiteľom vodičského oprávnenia a aktívny vodič.

Za pozíciu ponúka mesto plat minimálne 723,50 eur „Žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi zasielajte na e-mailovú adresu personalne@trnava.sk do 20. 01. 2020,“ uvádza trnavská radnica na svojom webe.

Foto: ilustračné

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Trnavy a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk

Najčítanejšie