Rastislav Búgel Hokej

Ďalšia facka pre trnavských hokejistov: Detva nám nastrieľala 5 gólov!

Trnavskí hokejisti sa zatiaľ v 1.lige poriadne trápia. Vyškolila ich aj Detva.

Ilustračný obrázok k článku Ďalšia facka pre trnavských hokejistov: Detva nám nastrieľala 5 gólov!

Trnavskí hokejisti cestovali v 3.kole I.hokejovej ligy na ľad Detvy. Tri stovky divákov si napokon vychutnali triumf domácich športovcov.

Trnava sa trápi aj naďalej. Dokázalo to tretie ligové kolo. V šiestej minúte otváral skóre zápasu Mačkovič (1:0). Ešte aj počas druhého dejstva sa našich chlapci držali na dostrel, no inkasovali v 24.minúte (2:0).

Dvojgólové manko nebolo nič, čo by sa nedalo zmazať. To by však nemohla prísť posledná tretina riadneho hracieho času. V tej sa postupne presadil Ambróz, Parkhouse a dve minúty pred koncom aj Kanaet. Trnava si tak domov odniesla za stavu 5:0 z pohľadu domáceho mužstva poriadny debakel.

HC 07 Detva – HK Trnava 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)