Rastislav Búgel Hokej

Deviatka v sieti hokejistov: Trnava vybuchla v Senici

Trnavskí hokejisti sa v aktuálnej sezóne poriadne trápia. Vyškolila ich aj Dukla Senica.

Ilustračný obrázok k článku Deviatka v sieti hokejistov: Trnava vybuchla v Senici

Hokejisti Trnavy cestovali počas 19.kola prvej ligy na ľad HC Dukla Senica. Zápas bol v úvode stretnutia vyrovnaný a naši hráči sa držali na dostrel. Hneď v druhej minúte posielal Trnavu do vedenia Čunderlík, aby o tri minúty zvyšoval Glemba. Domáci sa však nenechali zahanbiť a do prvej prestávky zásluhou dvoch gólov Trenčana a jedného presného zásahu Kniazeva otočili nepriaznivý stav (3:2).

Senica bola pri chuti a tú pravú kanonádu spustila v prostrednom dejstve. Dva góly Grmana, a po jednom presnom zásahu od Videlku a Markulinca potopili všetky trnavské nádeje na dobrý výsledok (7:2).

Domáci tím nezaspal ani v poslednej tretine. Najprv v 44.minúte zvyšoval Markulinec, o štyri minúty neskôr už bolo 9:2 zásluhou Videlku. V 56.minúte už len kozmeticky upravil skóre na konečných 9:3 Schmidt.

HC Dukla Senica – HK Trnava 9:3 (3:2, 4:0, 2:1)