Rôzne

Do Smoleníc mieri cez 200 odborníkov: Budú diskutovať o marketingu

Kongresové centrum Slovenskej akadémie vied v Smoleniciach bude 5. a 6. novembra hostiť viac ako dve stovky účastníkov 16. ročníka medzinárodnej vedeckej konferencie Marketing Identity.

Ilustračný obrázok k článku Do Smoleníc mieri cez 200 odborníkov: Budú diskutovať o marketingu
Zdroj: TASR

Diskutovať budú o úlohe tradičných médií v digitálnom svete, meniacom sa spotrebiteľskom správaní i úlohe tradičných médií pri informovaní o environmentálnych témach.

Podľa dekanky Fakulty masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda Ľudmily Čábyovej, ktorá podujatie tradične organizuje, odznie viac ako 90 prednášok domácich a zahraničných odborníkov.

„Hlavná téma konferencie je Offline is the new online. Tradičné médiá – rozhlas, televízia, noviny alebo časopisy pred pár rokmi stratili ako významné zdroje informácií vplyvom internetu a sociálnych sietí svoje pozície. Postupne sme však opäť svedkami toho, že sa publikum k nim vracia a ich význam, nielen na poli komunikácie, narastá. Dokonca sme svedkami spájania dvoch na prvý pohľad odlišných svetov – offlinových a onlinových médií,“ uviedla Čábyová.

Rokovať sa bude v štyroch sekciách, v sekcii venovanej kultúrnemu marketingu sa uskutočnia aj workshopy a prednášky ako efektívne spropagovať kultúrne inštitúcie v 21. storočí.

Na nej sa zúčastnia zástupcovia kultúrnych inštitúcií z Trnavského samosprávneho kraja (TTSK).

Možnosť pre zamestnancov privítal predseda TTSK Jozef Viskupič. „Dobrý marketing a komunikácia sú jedným z rozhodujúcich faktorov úspešnosti kultúrneho podujatia. Riadiaci a odborní pracovníci našich kultúrnych inštitúcií dostanú možnosť vypočuť si príspevky a získať tipy a poznatky do ich každodennej práce,“ uviedol.

Foto: Ilustračné

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Trnavy a okolia.

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM