Domáca radosť hokejistov: V predĺžení porazili Liptovský Mikuláš!

Trnavským hokejistom sa podarilo vyhrať pred domácim publikom. Vo vyrovnanom zápase porazili Liptovský Mikuláš.

Ilustračný obrázok k článku Domáca radosť hokejistov: V predĺžení porazili Liptovský Mikuláš!

Hoci domáci začali o čosi lepšie, nedarilo sa im prekonať Dovinu. Do kabín napokon odchádzali za nepriaznivého stavu 0:2. V 11. minúte si nedali pozor na Urama, ktorý si užil nájazd na Hálu, v 16. dostal priveľa priestoru pred bránou Lichanec.

V druhej tretine sa ale stav obrátil, Trnava bola aktívnejšia a strelecky nedala Mikulášu šancu, je však nutné dodať, že im k tomu pomohli aj časté vylúčenia hostí. Presilovky sa dlho Trnave nedarili, až v 37. minúte využil výhodu na zníženie Jurák. O pätnásť sekúnd na to už bolo vyrovnané, keď Dovinu prekonal Baran.

Tretia tretina bola vyrovnaná, vo veľkej šanci Juráka v 57. minúte vychytal Dovina. Predsa len ale kapituloval v predĺžení, keď Reho využil presilovku a tak sa Liptáci museli uspokojiť s bodom.

Trnava – Liptovský Mikuláš 3:2pp (0:2, 2:0, 0:0 – 1:0)

Autor: Dominika Haršáni