Júlia Vargová Kultúra

Dominika Mirgová je znovuzrodená: Pozrite si jej nový klip z pódia, VIDEO

Nový album sympatickej Trnavčanky sa teší úspechu. Na YouTube pribudla ďalšia pieseň aj s videoklipom.

Ilustračný obrázok k článku Dominika Mirgová je znovuzrodená: Pozrite si jej nový klip z pódia, VIDEO
Zdroj: YouTube.com

Ďalší vydarený počin od Dominiky Mirgovej je vonku. Video k pesničke Znovuzrodená má za prvý týždeň na YouTube viac ako 155-tisíc zhliadnutí.

Speváčka žne svojimi klipmi jeden úspech za druhým. Jej najnovšia „štúdiovka“ Toto som ja má skvelé ohlasy a každé video k piesňam z albumu sa doposiaľ stretlo s pozitívnou odozvou. „Pri tvorbe albumu som cítila, že tá hudba, ktorú teraz robím, to som skutočná ja,“ povedala Dominika v rozhovore pre náš web.

„Toto som ja vystihuje mňa, ako Dominiku Mirgovú, ktorá vždy chcela robiť tento štýl hudby,“ dodala. A skutočne je vidno, že speváčka sa vo svojich nových piesňach cíti ako ryba vo vode. Srší pozitívnou energiou, ktorú zároveň rozdáva svojim fanúšikom a okoliu.

Nový album nahrávaný v štúdiu Overground ponúka štrnásť skladieb. Nájdete na ňom piesne Znovuzrodená, Bez otázok, Stopy, Je to ako má, Zober ma tam, JingJang, Vzduch, Ja sa cítim dobre, Nechaj ma ísť, Realita, Pre teba, Noc patrí nám, Toto som ja a Motýľ.

Na jeho finálny koncept dohliadal ADiss, ktorý sa podieľal aj priamo na piesni Znovuzrodená.

Klip k pesničke rodená Trnavčanka natáčala na Expres Street Party v Humennom. Na pódiu spieva práve túto emotívnu pieseň so svojimi fanúšikmi v pozadí. Video dopĺňajú aj zábery z krstu jej štvrtého albumu Toto som ja. Ten pokrstila v pondelok 15. júla v bratislavskej Umelke v spoločnosti rodiny, priateľov aj spolupracovníkov.

Krstnou mamou albumu Dominiky Mirgovej sa stala Dara Rolins, ktorá je pre mladú speváčku idolom. V novom klipe máme možnosť vidieť aj zábery z krstu a samotnú Daru.

Foto: ilustračné

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie