Monika Hanigovská Hokej Šport

Gladiátori porazili Prešovčanov: V poslednej tretine bohatá nádielka gólov

Hokejistom z Trnavy sa darilo. V Malom Ríme zdolali HC PREŠOV 4:3 v 33. kole.

Ilustračný obrázok k článku Gladiátori porazili Prešovčanov: V poslednej tretine bohatá nádielka gólov
Zdroj: FB HK GLADIATORS Trnava

Počas prvej tretiny ostala domáca aj súperova bránka prázdna. V druhej tretine strelil Hudec počas tridsiatej minúty riadneho hracieho času vôbec prvý gól zápasu do bránky Prešovčanov (1:0). O necelé dve minúty súper pripravil odvetu a Stena od tučniakov vyrovnal na (1:1).

V tretej tretine premenili svoju šancu viacerí hokejisti. Góly začali padať do bránky od 40-minúty riadneho hracieho času. Postupne sa za Trnavu presadil Mrava (2:1), keď o sedem minút vyrovnal za Prešov Halama (2:2).

Trnavčania pripravili v nesledujúcich minútach odvetu, ktorá pristála dvakrát v prešovskej bránke. V poslednej tretine sa gólovo zapísal Szalay (3:2) a následne Mrava (4:2). Zápas však ukončili posledným gólom tučniaci v podaní Marcineka (4:3).

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

HK Gladiators Trnava – HC Prešov 4:3 (0:0, 1:1, 3:2)

Góly: 31. Hudec, 41. a 56. Mrava, 52. Szalay – 32. Stena, 48. Halama, 60. Marcinek. Rozhodovali: Žák – Crman, Konc ml., vylúčení: 7:7 na 2 minúty, navyše: Mihalko 5 min.+ DKZ za hrubosť – Dubina 10 min za vrazenie na mantinel, Hajda DKZ za hrubosť, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, 115 divákov.