Hokejisti cestovali na levický ľad: Ani tri góly im na body nestačili

Trnavskí hokejisti vycestovali na zápas 31. kola Slovenskej hokejovej ligy.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti cestovali na levický ľad: Ani tri góly im na body nestačili

Sobotňajší zápas 31. kola SHL medzi HK Levice a HK Gladiators Trnava bol exhibíciou domácich, ktorí zvíťazili vysoko 8:3.

V prvej tretine sa ešte hostia držali. Skóre síce otváral Vorobjev a v 18. minúte zvyšoval na 2:0 pohľadom Levíc König, no v poslednej minúte prvého dejstva znížil Grell (2:1).

V prostrednom dejstve sa presadili oba celky. Najprv v 26. minúte zvyšoval na 3:1 pre Levice Gubo, aby v 37. minúte znížil Beták.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Levice však spustili gólostroj a v tretej tretine pridali 5 presných zásahov.

HK Levice – HK Gladiators Trnava 8:3 (2:1, 1:1, 5:1)

Góly: 8. a 60. Vorobjev, 18. a 51. König, 26. a 60. Gubo, 52. Romanov, 59. Novák – 20. Grell, 37. a 56. Beták

Rozhodovali: Moller – Šotek, Crman, vylúčení: 4:3, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, 1273 divákov.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Trnavy a okolia.

Zdroj: TASR/Dnes24.sk