Rastislav Búgel Hokej

Nie a nie nájsť recept na vyrovnané výkony. Presne o tom je momentálna situácia v prostredí HK Trnava.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti majú za sebou piate ligové kolo: Vo vyrovnanom zápase prehra na ľade Michaloviec

Trnavskí hokejisti cestovali v piatom kole druhej najvyššej hokejovej súťaže na Slovensku na ľad Michaloviec. Priaznivcov „Gladiátorov“ by po predchádzajúcich žalostných výsledkoch určite potešila stúpajúca forma aktuálnej zostavy.

V Michalovciach si zápas užila pekná kulisa (1100 divákov). Skóre domácich otváral v tretej minúte Voronov, Trnava sa držala na dostrel, no v prvom dejstve už vyrovnať nestihla. Gólová radosť a remízový stav prišli osem minút po zahájení druhej tretiny zásluhou Domajeva (1:1). Trnava však nerozhodný stav neudržala a v poslednej minúte tretiny inkasovala.

Už na dva góly Michalovce odskočili v 49.minúte zásluhou Salnikova. Trnave veľa času neostávalo, no šesť minút pred koncom riadneho hracieho času znižoval Schmidt (3:2). Domáci však pridali aj štvrtý presný zásah v 59.minúte a bolo rozhodnuté.

HK Dukla Michalovce – HK Trnava 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)