Hokejisti s cenným skalpom: Na domácom ľade porazili Považskú Bystricu

Slovenská hokejová liga mala na programe zápasy 36. kola.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti s cenným skalpom: Na domácom ľade porazili Považskú Bystricu
Zdroj: HK Gladiators Trnava

Trnavskí hokejisti hostili súpera z Považskej Bystrice. V zápase posledného celku s predposledným ťahali za kratší koniec hostia.

Trnava sa do zápasu dostala zásluhou presného zásahu Ševčíka z 15. minúty. O minútu neskôr zvyšoval na rozdiel dvoch gólov Mrava (2:0).

Trnava si dokonca vypracovala trojgólové vedenie. Krátko po zmene strán sa o to postaral Dávid Baránek. Považská Bystrica pridala aspoň čestný zásah. V 37. minúte sa presadil Ligas.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

HK Gladiators Trnava – HK'95 Považská Bystrica 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)

Góly: 15. Ševčík (Schmidt, Kamenický), 16. Mrava (Klein, Kamenický), 22. Baránek Dávid (Klein, Bobál) – 37. Ligas (Ďurkech, Cíger).

Rozhodovali: Výleta – Maškulka, Crman, vylúčení: 9:10, presilovky: 3:1, oslabenia: 0:0

Zápas sledovalo: 145 divákov

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Trnavy a okolia.