Monika Hanigovská Hokej

Hokejisti z Bratislavy premohli Gladiátorov: Trnavčanom nestačili sily

HK Gladiators prehral v domácom prostredí. Počas zápasu proti HC OSMOS Bratislava strelili jediný gól do bránky súpera.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti z Bratislavy premohli Gladiátorov: Trnavčanom nestačili sily

Na domácej ľadovej ploche privítali v piatok trnavskí hokejisti bratislavského súpera. Prvá tretina zápasu sa niesla bez jediného gólu.

V druhom dejstve využil svoju šancu ľavý obranca HC OSMOS Bratislava Vidovič, ktorý zakončil akciu gólom do trnavskej bránky, 1:0.

V štyridsiatej šiestej minúte tretej tretiny vylepšil skóre Musliu, keď Trnavčanom súper odskočil na rozdiel dvoch gólov. Bratislavskí hokejisti viedli počas zápasu 2:0.

Gladiátori stačili zakončiť hru jediným gólom. HK Gladiators Trnava naďalej ostáva na desiatom mieste tabuľky.

HK Gladiators Trnava – HC Bratislava 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

Góly: 55. Valo – 27. Vidovič, 47. Musliu.

Rozhodovali: Purgat – Junek, Jedlička

Vylúčení: 6:6, presilovky: 0:1,oslabenia: 0:0, 165 divákov.