Hokejistom sa darilo: Na domácom ľade porazili Spišskú Novú Ves

Trnavskí hokejisti sa počas 33. kola I. ligy predstavili pred domácim publikom. Na svojom ľade hostili tím HK Spišská Nová Ves.

Ilustračný obrázok k článku Hokejistom sa darilo: Na domácom ľade porazili Spišskú Novú Ves

St. Nicolaus I. hokejová liga mala v stredu na programe zápasy 33. kola. V jednom z nich privítali hokejisti HK Trnava na domácom ľade Spišskú Novú Ves. Zápas začali lepšie hostia, keď sa v 11. minúte dostali do vedenia. Záver prvého dejstva však patril trnavským hráčom, ktorí dokázali pridať za 3 minúty tri presné zásahy zásluhou Mihalka, Mišuru a Kemu (3:1).

Prostredná tretina bola plne v réžii domáceho tímu. Góly pridali Kamenický a Hrbáčik (5:1). V tretej tretine sa najprv presadila Spišská Nová Ves, ktorá gólom Finduru znižovala na 5:2. Posledný presný zásah zápasu padol z hokejky Schmidta. Trnava tak pokorila svojho súpera presvedčivo 6:2.

HK Trnava – HK Spišská Nová Ves 6:2 (3:1, 2:0, 1:1)

Góly: 17. Mihalko, 18. Mišura, 19. Klema, 25. Kamenický, 30. Hrbáčik, 52. Schmidt – 11. Koky, 43. Findura. Rozhodovali: Valachovič – Valo, Jurčiak, vylúčení: 4:6, presilovky: 3:1, oslabenia: 1:0, 155 divákov