Krimi

Hrozivá zrážka v Trnave: Do chodkyne vrazilo auto, je v kritickom stave, FOTO

Chodkyňa prechádzala cez priechod, keď do nej vrazilo auto. S veľmi vážnymi zraneniami bola prevezená do trnavskej nemocnice.

Ilustračný obrázok k článku Hrozivá zrážka v Trnave: Do chodkyne vrazilo auto, je v kritickom stave, FOTO
3
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Trnavský kraj

V stredu ráno, krátko po 06.00 hodine došlo na Ustianskej ulici v Trnave k vážnej nehode s chodkyňou. O udalosti nás informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Trnave Mária Linkešová.

„66-ročná Trnavčanka práve prechádzala cez priechod, keď do nej narazilo osobné auto. Žena bola s vážnym poranením hlavy a tela prevezená do trnavskej nemocnice a podľa prvotných informácií utrpela veľmi vážne zranenia,“ uviedla policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Vodič bol na mieste podrobený dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. „Presné okolnosti a príčiny nehody polícia naďalej preveruje ako ublíženie na zdraví z nedbanlivosti,“ konštatuje krajská hovorkyňa.

V ten istý deň došlo v Trnave k ďalšej hrozivej nehode, kde chodkyňu zachytila sanitka.

„Zrazená chodkyňa bola aktuálne pred obedom nahlásená aj na ďalšej trnavskej ulici Razusovej. Žena náhle vošla na cestu mimo priechod, kde ju zachytilo vozidlo sanitky. Našťastie sa nikomu nič nestalo. Policajti celú situáciu doriešili na mieste,“ dodáva hovorkyňa Mária Linkešová.

Polícia vodičov vyzýva k zvýšeniu opatrnosti, najmä v blízkosti priechodov pre chodcov. „Treba viac predvídať a nespoliehať sa iba na účinok bŕzd. Nezabudnite, brzdná dráha sa v takomto počasí výrazne predlžuje. Dávajte si pozor,“ odkazuje krajská policajná hovorkyňa v Trnave Mária Linkešová.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

TRNAVA: CHODKYŇA PO ZRÁŽKE V KRITICKOM STAVE, DRUHÁ BEZ ZRANENIA Dnes ráno, krátko po 06.00 h došlo na Ustianskej v...

Posted by Polícia SR - Trnavský kraj on Wednesday, October 14, 2020
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie