Kam za futbalom: Veľký prehľad víkendových zápasov v trnavskom regióne
Futbalové mesto a jeho okolie aj tento víkend čaká množstvo zaujímavých duelov. Pozrite si náš tradičný prehľad zápasov.
Fortunaliga, 24. kolo
- FK DAC 1904 Dunajská Streda – FC Spartak Trnava
3. apríl 19:00 hod.
DOXXbet liga, 1. kolo nadstavby
- FC Spartak Trnava „B“ – FC ŠTK 1914 Šamorín
5. apríl 10:30 hod.
III. liga, 22. kolo
- FK Púchov – FC Spartak Trnava „C“
4. apríl 15:30 hod.
IV. liga, Severo-západ, 20. kolo
- FK Spartak Bánovce nad Bebravou – TJ Slavoj Boleráz
4. apríl 15:30 hod.
- ŠK BLAVA 1928 – FO ŠK Modranka
4. apríl 15:30 hod.
V. liga, Západ, 20. kolo
- FK Krakovany – OŠK Križovany nad Dudváhom
5. apríl 15:30 hod.
- TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – TJ Družstevník
Zvončín
5. apríl 15:30 hod.
- OFK Malženice – TJ Iskra – Horné Orešany
5. apríl 15:30 hod.
Oblastné majstrovstvo, 20. kolo
- TJ Družstevník Brestovany – OŠK Dolná Krupá
5. apríl 15:30 hod.
- ŠK Slávia Zeleneč – MTK Leopoldov
5. apríl 15:30 hod.
- ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou – OFK Majcichov
5. apríl 15:30 hod.
- TJ Slovan Červeník – ŠK Dvorníky
5. apríl 15:30 hod.
- OŠK Zavar – TJ Slovan Veľké Orvište
5. apríl 15:30 hod.
- ŠK Cífer – Futbalový oddiel – TJ Družstevník
Siladice
5. apríl 17:00 hod.
- FK Šulekovo – OFK Drahovce
5. apríl 15:30 hod.
Oblastná súťaž „A“, 20. kolo
- FK Lokomotíva Trnava – TJ Slavoj Boleráz „B“
5. apríl 10:00 hod.
- FK Sokol Dolné Orešany – TJ Družstevník Voderady
5. apríl 15:30 hod.
- OZ TJ Družstevník Pavlice – OFK Bučany
5. apríl 15:30 hod.
- ŠK Dobrá Voda – TJ Družstevník Dechtice
5. apríl 15:30 hod.
- TJ Družstevník Ružindol – TJ FC Kátlovce
5. apríl 15:30 hod.
- FK Biely Kostol – TJ Elastik Bohdanovce
5. apríl 15:30 hod.
- TJ Družstevník Špačince – TJ Vinohradník Suchá
nad Parnou
5. apríl 15:30 hod.
- ŠK Blava 1928 „B“ – TJ Družstevník Košolná
5. apríl 15:30 hod.
III. trieda „A“, 15. kolo
- TJ Sokol Trstín – OFK Malženice „B“
3. apríl 15:30 hod.
- TJ Družstevník Borová – TJ Družstevník Vlčkovce
4. apríl 15:30 hod.
- TJ Družstevník Opoj – TJ Družstevník Bíňovce
4. apríl 15:30 hod.
- OŠK Smolenice – TJ Družstevník Dolné Dubové
4. apríl 15:30 hod.
- TJ Družstevník Horné Dubové – TJ Družstevník Dlhá
4. apríl 15:30 hod.
- ŠK Naháč – TJ Družstevník Lovčice
4. apríl 15:30 hod.
Čítajte tiež:
FC Spartak B v nadstavbe: TOTO je rozpis zápasov a
tabuľka
Bodka za bohatou sezónou: Memoriál Karola Holoviča korisťou
pre obhajcu
Foto: ilustračné