Kam za futbalom: Veľký PREHĽAD víkendových zápasov v trnavskom regióne
Veľké krupánske derby, juniorka v Červeníku a Spartak v dueli s lídrom v Trenčíne. Aké zápasy nás čakajú tento víkend?
Fortunaliga, 26. kolo
- AS Trenčín – FC Spartak Trnava
19. apríl 19:00 hod.
DOXXbet liga, 3. kolo nadstavby
- FC Spartak Trnava „B“ – FK POHRONIE Žiar nad Hronom
Dolná Ždaňa
18. apríl 15:30 hod. na štadióne TJ Slovan Červeník
III. liga, 24. kolo
- KFC Komárno – FC Spartak Trnava „C“
18. apríl 16:00 hod.
IV. liga, Severo-západ, 22. kolo
- TJ Slavoj Boleráz – OŠK Trenčianske Stankovce
18. apríl 16:00 hod.
- FK TEMPO Partizánske – FO ŠK Modranka
18. apríl 16:00 hod.
- MFK Nová Dubnica – ŠK BLAVA 1928
18. apríl 16:00 hod.
V. liga, Západ, 22. kolo
- TJ Družstevník Veľké Kostoľany – OŠK Križovany nad
Dudváhom
19. apríl 16:00 hod.
- FK Krakovany – TJ Družstevník Zvončín
19. apríl 16:00 hod.
- TJ Slavoj Moravský Svätý Ján – TJ Iskra – Horné
Orešany
19. apríl 16:00 hod.
- OFK Malženice – OFK Mokrý Háj
19. apríl 16:00 hod.
Oblastné majstrovstvo, 22. kolo
- FK Šulekovo – ŠK Cífer – Futbalový oddiel
18. apríl 16:00 hod.
- TJ Družstevník Brestovany – MTK Leopoldov
19. apríl 16:00 hod.
- OŠK Dolná Krupá – TJ Družstevník Horná Krupá
19. apríl 16:00 hod.
- ŠK Slávia Zeleneč – OFK Majcichov
19. apríl 16:00 hod.
- ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou – TJ Slovan Veľké
Orvište
19. apríl 16:00 hod.
- TJ Slovan Červeník – OFK Drahovce
19. apríl 16:00 hod.
- OŠK Zavar – TJ Družstevník Siladice
19. apríl 16:00 hod.
Oblastná súťaž „A“, 22. kolo
- FK Sokol Dolné Orešany – TJ Družstevník Dechtice
18. apríl 16:00 hod.
- ŠK Dobrá Voda – TJ Elastik Bohdanovce
18. apríl 16:00 hod.
- TJ Družstevník Ružindol – TJ Vinohradník Suchá
nad Parnou
18. apríl 16:00 hod.
- FK Biely Kostol – TJ Družstevník Košolná
18. apríl 16:00 hod.
- TJ Družstevník Špačince – ŠK BLAVA 1928 „B“
18. apríl 16:00 hod.
- FK Lokomotíva Trnava – TJ Družstevník Voderady
19. apríl 10:00 hod.
- OZ TJ Družstevník Pavlice – TJ FC Kátlovce
19. apríl 16:00 hod.
- TJ Slavoj Boleráz „B“ – OFK Bučany
19. apríl 16:00 hod.
III. trieda „A“, 17. kolo
- OFK Malženice „B“ – TJ Družstevník Bíňovce
18. apríl 16:00 hod.
- TJ Sokol Trstín – TJ Družstevník Vlčkovce
19. apríl 16:00 hod.
- TJ Družstevník Borová – TJ Družstevník Dolné
Dubové
19. apríl 16:00 hod.
- TJ Družstevník Opoj – TJ Družstevník Dlhá
19. apríl 16:00 hod.
- OŠK Smolenice – TJ Družstevník Lovčice
19. apríl 16:00 hod.
- TJ Družstevník Horné Dubové – FK TJ
Družstevník Buková
19. apríl 16:00 hod.
Čítajte tiež:
Prehľad víkendových zápasov v III. triede B
Futbalová Osemnástka aj v Modranke: Vo výbere má Spartak
TÝCHTO hráčov!
Foto: ilustračné