Kam za futbalom: VEĽKÝ PREHĽAD víkendových zápasov v trnavskom regióne
Tabuľka Fortunaligy už pozná svoju definitívnu podobu, v nižsích ligách ale ešte ostávajú nevyriešené posledné otázky. Kde bude hrať juniorka posledné kolo nadstavby a aké ďalšie zápasy nás čakajú v našom regióne?
DOXXbet liga, 10. kolo nadstavby
- AFC Nové Mesto nad Váhom – FC Spartak Trnava „B“
7. jún 17:00 hod.
III. liga, 31. kolo
- TJ Gabčíkovo – FC Spartak Trnava „C“
6. jún 16:30 hod.
IV. liga, Severo-západ, 29. kolo
- MFK Nová Dubnica – TJ Slavoj Boleráz
6. jún 11:00 hod.
- ŠK BLAVA 1928 – ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske
6. jún 14:00 hod.
- FO ŠK Modranka – OŠK Trenčianske Stankovce „A“
7. jún 17:00 hod.
V. liga, Západ, 29. kolo
- TJ Iskra – Horné Orešany – FK Oreské
6. jún 14:30 hod.
- OFK Malženice – OFK Trebatice
6. jún 17:00 hod.
- TJ Družstevník Zvončín – TJ Spartak
Šaštín-Stráže
6. jún 17:00 hod.
- TJ Sokol Borský Mikuláš – OŠK Križovany nad
Dudváhom
7. jún 17:00 hod.
Oblastné majstrovstvo, 29. kolo
- FK Šulekovo – OŠK Dolná Krupá
6. jún 17:00 hod.
- ŠK Rapid Hrnčiarovce nad Parnou – TJ Družstevník
Brestovany
7. jún 17:00 hod.
- OŠK Zavar – ŠK Slávia Zeleneč
7. jún 17:00 hod.
- ŠK Cífer – Futbalový oddiel – MTK Leopoldov
7. jún 17:00 hod.
- TJ Družstevník Siladice – TJ Družstevník
Horná Krupá
7. jún 17:00 hod.
- OFK Drahovce – OFK Majcichov
7. jún 17:00 hod.
- TJ Slovan Veľké Orvište – ŠK Dvorníky
7. jún 17:00 hod.
Oblastná súťaž „A“, 29. kolo
- TJ Družstevník Špačince – TJ Slavoj Boleráz „B“
6. jún 17:00 hod.
- TJ Elastik Bohdanovce – TJ FC Kátlovce
6. jún 17:00 hod.
- ŠK Dobrá Voda – FK Lokomotíva Trnava
7. jún 17:00 hod.
- TJ Družstevník Ružindol – OZ TJ Družstevník Pavlice
7. jún 17:00 hod.
- FK Biely Kostol – FK Sokol Dolné Orešany
7. jún 17:00 hod.
- ŠK BLAVA 1928 „B“ – TJ Družstevník Voderady
7. jún 17:00 hod.
- TJ Družstevník Košolná – OFK Bučany
7. jún 17:00 hod.
- TJ Vinohradník Suchá nad Parnou – TJ Družstevník
Dechtice
7. jún 17:00 hod.
III. trieda „A“, 25. kolo
- TJ Družstevník Lovčice- TJ Družstevník Dlhá
6. jún 17:00 hod.
- TJ Družstevník Opoj – TJ Sokol Trstín
7. jún 17:00 hod.
- OŠK Smolenice – TJ Družstevník Borová
7. jún 17:00 hod.
- TJ Družstevník Horné Dubové – OFK Malženice „B“
7. jún 17:00 hod.
- ŠK Naháč – TJ Družstevník Vlčkovce
7. jún 17:00 hod.
- FK TJ Družstevník Buková – TJ Družstevník
Dolné Dubové
7. jún 17:00 hod.
Čítajte tiež: Spartak čaká krátka príprava: Sústredenie v Rakúsku spestria dva zápasy
Foto: ilustračné