Monika Hanigovská Hokej

Martin potrápil Gladiátorov: Body ostali na domácom ľade + TABUĽKA

Trnavským hokejistom sa opäť nedarilo zlomiť súpera. HK Martin zdolal HK Gladiators Trnava 6:3 a v tabuľke si polepšil.

Ilustračný obrázok k článku Martin potrápil Gladiátorov: Body ostali na domácom ľade + TABUĽKA

Martin privítal počas 17. kola hokejovej ligy na domácej pôde tím HK Gladiators Trnava. Súper mal pevne v rukách celú prvú tretinu. V pätnástej minúte o sebe dal vedieť Brezniak, ktorý strelil gól do trnavskej bránky a Martin viedol 1:0.

Vydarená akcia naštartovala i Jurášeka a súper zvýšil svoj náskok nad Trnavou na 2:0 a Barto zakončil prvú tretinu tretím gólom, 3:0.

Druhú tretinu otvoril gólom Szalay a Trnava si pripísala prvý presný zásah počas zápasu, za stavu 3:1.

Martin však naplánoval odvetu, keď Jurášek strelil gól do trnavskej bránky, 4:1. V závere druhej tretiny sa vyznamenal Hrbáčik, jeho puk si našiel miesto v martinskej bránke za stavu 4:2.

Vrásky na čele spôsobil domácim Klema, keď súperovi strelil v tretej tretine gól, 4:3. Martin sa však rýchlo otriasol a odpovedal ďalšou presnou strelou a zvýšil svoj náskok na 5:3. Zápas zakončil Brezniak na 6:3.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

HK Martin – HK Gladiators Trnava 6:3 (3:0, 1:2, 2:1)

Góly: 16. Brezniak, 17. Jurášek, 19. Barto, 33. Jurášek, 57. Oravec, 59. Brezniak – 27. Szalay, 35. Hrbáčik, 45. Klema. Rozhodovali: Vido – Číž, Hanko, vylúčení: 5:3 na 2 min., presilovky: 1:1, oslabenia: 1:0, 1928 divákov.