Tlačové správy

McDonald's pripravil pre Trnavčanov predvianočný darček v podobe vynovenej reštaurácie

Spoločnosť McDonald’s Slovensko prednedávnom otvorila svoju zrekonštruovanú reštauráciu v Trnave na Hlbokej ulici č. 4. Je to 27. reštaurácia novej generácie, ktorej koncept sa vyznačuje najmä inovatívnymi riešeniami v oblasti digitalizácie a vylepšením služieb zákazníkom.

Ilustračný obrázok k článku McDonald's pripravil pre Trnavčanov predvianočný darček v podobe vynovenej reštaurácie
20
Galéria
Zdroj: McDonald’s

Od 19. decembra reštaurácia zabezpečuje pre zákazníkov z Trnavy aj službu McDelivery a bude patriť k najväčším McDrive prevádzkam na Slovensku.

Reštaurácia situovaná v blizkosti centra Trnavy má kapacitu 125 hostí a poskytuje parkovanie priamo pred reštauráciou pre 28 áut. V interiéri dominujú prírodné farby a masívne drevo, pričom tento typ interiéru bol na Slovensku zrealizovaný po prvýkrát.

V reštaurácií teraz nájdete nové samoobslužné digitálne kiosky, 9 objednávacích miest, manažéra starostlivosti o hosťa, či možnosť úprav jedál podľa vlastnej chuti.

Prevádzka je taktiež vybavená špeciálnou triediacou miestnosťou na triedenie odpadu po zákazníkoch, kde zaškolenému zamestnancovi prejde rukami každý jeden použitý obal. Po uvoľnení opatrení si na svoje prídu aj deti, pre ktoré McDonald’s zriadil úplne nový playland. Rovnako nebude chýbať ani donáška priamo k stolu.

Motoristov využívajúcich McDrive poteší najmodernejší spôsob objednávania prostredníctvom interaktívnych digitálnych menuboardov, ktoré boli taktiež použité na Slovensku po prvýkrát. Kompletnou rekonštrukciou prešiel aj exteriér prevádzky, ktorý ponúka 45 miest na sedenie. Súčasťou nových záhradných úprav bola aj inštalácia špeciálnej vegetačnej strechy.

Nesmierne sa tešíme z toho, že sa nám podarilo zrealizovať dlho očakávanú prestavbu jednej z prvých reštaurácií McDonald’s na Slovensku. Naša spoločnosť Reston, s.r.o. v tomto roku oslávila 20 rokov prevádzkovania reštaurácií v Trnave, a tak sme to symbolicky oslávili práve otvorením vynovenej prevádzky McDonald’s na Hlbokej ulici. Sme hrdí, že vďaka množstvu nových technológií, ktoré sú dostupné v systéme McDonald’s, je prevádzka momentálne najmodernejšou reštauráciou na Slovensku a zároveň sa môže pýšiť aj jedným z najväčších McDrive. Pripravili sme si toho pre zákazníkov oveľa viac, ale to už nechám na ich osobnú návštevu priamo v reštaurácií. Po uvoľnení opatrení s radosťou privítame späť všetkých našich hostí,“ hovorí Anton Novotný, prevádzkovateľ oboch reštaurácií McDonald’s v Trna­ve.

Súčasťou zrekonštruovanej reštaurácie je aj úplne nové a dlho očakávané McCafé so širokou ponukou koláčov a kvalitnej kávy.

Zákazníci z Trnavy si tak môžu pochutnať na 100 % káve Arabica s certifikátom nezávislej organizácie Rainforest Aliance.

McDonald’s, ako inovatívny líder v gastro segmente, sa neustále snaží čo najviac zákazníkom spríjemňovať čas strávený vo svojich prevádzkach. V tejto vynovenej reštaurácii preto nájdete kvalitnú hudbu, ktorá sa bude prispôsobovať zloženiu hostí. Jedinou podmienkou bude stiahnutie aplikácie Songoroo do mobilného zariadenia.

Na prevádzke bude umiestnený aj defibrilátor určený na záchranu života človeka pri zástave srdca.

McDonald's v Trnave: Pozrite na vynovený interiér!
20
Galéria
Zdroj: McDonald’s

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy.

Zdroj: McDonald’s
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM