Júlia Vargová Kultúra

Novinka Dominiky Mirgovej boduje: V klipe zahviezdili aj malí herci z Oteckov

Mladá Trnavčanka predstavila ďalší song o láske. Spolu s producentom ADissom priniesli zaujímavú novinku Jing Jang.

Zdroj: YouTube.com

Video k ďalšej piesni z albumu Toto som ja uzrelo svetlo sveta 11. novembra a za prvý týždeň má na YouTube takmer 300-tisíc zhliadnutí.

Štvrtá štúdiovka talentovanej speváčky ponúka štrnásť skladieb. Dominika Mirgová nahrávala album v štúdiu Overground a spolupracovala s viacerými producentmi slovenskej scény.

„Za albumom stojí množstvo skvelých umelcov. Nadrela som sa na ňom asi najviac zo všetkých albumov. Veľmi mi pomáhal ADiss, spolu s Hoodinim ma akoby nakopli,“ opísala speváčka v rozhovore pre náš portál pri vydaní nového albumu.

„Začalo to pri pesničke Noc patrí nám, ktorú mám s ADissom. Vyhovovalo mi, ako robí hudbu a dobre sa mi s ním spolupracuje. Písali sme spolu niektoré texty a dohliadal na každú skladbu,“ upresnila.

Práve s ADissom si Dominika zaspievala v novej skladbe. „Skúšame nájsť v Jingu svoj Jang, no ten príde sám…“ spieva rodená Trnavčanka v zvučnej novinke o romantickom vzťahu muža a ženy.

Jasným posolstvom videoklipu je, že láska kvitne v každom veku, na čo odkazujú aj scény s malými hercami zo seriálu Oteckovia.

Pozitívne komentáre od fanúšikov na seba nenechali dlho čakať. Ľudia vyzdvihujú najmä príval pozitívnej energie, ktorú sa už tradične snaží speváčka svojou tvorbou šíriť.

Foto: Ilustračné

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Trnavy a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie