Správy

Arriva bojuje s výpadkom vodičov: Ruší vyše 60 spojov v regióne Trnavy aj Hlohovca

Dopravca ruší desiatky spojov v našom regióne. Nedostatok šoférov mala spôsobiť zhoršujúca sa pandemická situácia.

Ilustračný obrázok k článku Arriva bojuje s výpadkom vodičov: Ruší vyše 60 spojov v regióne Trnavy aj Hlohovca
Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

Dopravca Arriva Trnava zastavil s platnosťou od 1. decembra do odvolania autobusové spoje na viacerých linkách v regióne Trnavy, Hlohovca a Piešťan.

Ako dôvod uvádza zhoršujúcu sa pandemickú situáciu a na základe toho znižujúci sa počet vodičov autobusov schopných vykonávať prácu. Uvádza to na svojej webovej stránke.

Zastavenie sa týka ranných i popoludňajších spojov, spolu v regióne viac ako šiestich desiatok. Ide okrem iných o linky Červeník – Hlohovec, Leopoldov – Hlohovec, Šúrovce – Hlohovec, Trnava – Hlohovec, Šípkové – Piešťany, Vrbové – Šípkové, Hlohovec – Piešťany. Premávať nebudú ani niektoré spoje v oboch smeroch na linkách Piešťany – Dechtice, Trnava – Piešťany, Chtelnica – Piešťany, Vrbové – Chtelnica, Piešťany – Vrbové, Piešťany – Pobedim, Piešťany – Nitra, Bratislava- Trnava, Trenčín – Piešťany, Dechtice – Trnava, Dolné Lovčice – Trnava, Voderady – Trnava, Pusté Úľany – Trnava.

Dopravca pri dvoch spojoch Buková – Smolenice zmenil čas odchodu. Zmeny v cestovnom poriadku oznámil prepravca už aj k 29. novembru.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Mohlo by vás zaujímať

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM