Tlačové správy

Malý rodinný Penzión Senec s veľkým srdcom: Pozrite, ako sa podarila rekonštrukcia

Dovolenka na Slovensku je toto leto mimoriadne aktuálna. Láka vás teplo, voda a príjemné prostredie? Máme pre vás skvelý tip.

Ilustračný obrázok k článku Malý rodinný Penzión Senec s veľkým srdcom: Pozrite, ako sa podarila rekonštrukcia
28
Galéria
Zdroj: Penzión Senec

Penzión Senec sa nachádza na brehu Slnečných jazier v Senci (severná strana). Kapacita ubytovania je 40 pevných lôžok a 10 prísteliek, jedáleň má 68 miest, vináreň/slovenská izba disponuje 24 miestami, zasadačka 40 miestami.

Kompletná rekonštrukcia

Od januára 2019 má Penzión Senec nové vedenie. Zmenil dokonca aj názov. Pôvodne sa volal Penzión BAT. Budova odvtedy prešla viacerými rekonštrukciami. „Od kompletnej výmeny podláh s novými kobercami, cez nové ekologické LED osvetlenie vo farbe svetla 3000k, to aby sa hostia cítili príjemne pri pobyte, iné farebné spektrum nenavodzuje pocit pokoja, nové komfortnejšie matrace, staré plastové okná sme vymenili za nové trojsklo so zvýšenou zvukovou odolnosťou,“ pochválil sa na začiatok Milan Buday, generálny manažér a majiteľ penziónu.

Kľud a rodinná atmosféra

Celý koncept, ktorý pri prevzatí prevádzky nastavili, smeruje k tomu, aby sa tu hostia cítili čo najlepšie a oddýchli si od bežného stresujúceho a napätého každodenného života. „Personál je vedený k tomu, aby za každých okolností bol hosťom nápomocný a od začiatku pobytu navodil hosťom príjemnú rodinnú atmosféru,“ dopĺňa majiteľ penziónu s tým, že nezriedka sa stáva, že v prípade potreby hostí prevezú v rámci Senca namiesto plateného taxíka.

Penzión disponuje vlastnou plážou a prístupom k vode. Parkovacia kapacita presahuje potreby penziónu. Je tu tiež možnosť parkovať autobusy a iné väčšie vozidlá.

Veď čo môže byť lepšie, ako šálka kvalitnej kávy s výhľadom na Seneckej jazerá. V Penzióne Senec sa podáva káva od slovenského distribútora Mateja Kubinca a jeho značku SIKAVOPIČ.

Firemné večierky, školenia, rodinné udalosti

Penzión sa okrem klasických rodinných ubytovaní zameriava aj na rôzne spoločenské podujatia. Od rodinných osláv, svadieb, smútočných posedení až po firemné večierky, školenia a semináre s počtom účastníkov do 60 osôb.

Reštaurácia na dennej báze tu síce nefunguje, ale na uvedené podujatia je pripravená excelentná kuchyňa. „Čím sme iní je asi to, že nepoužívame žiadne polotovary, varíme z lokálnych čerstvých surovín, nehovoriac o našom skvelom kuchárovi s celoživotnou praxou na Dunaj plavbe. Varí od srdca, ako keby varil pre vlastné deti,“ dodáva s hrdosťou generálny manažér.

Prominentné referencie

Penzión si obľúbili nielen mnohé rodiny, ktoré sa sem pravidelne vracajú na víkendy a dovolenky, ale aj známe firmy či športovci. „Naše služby pravidelne využívajú spoločnosti ako – AVE SK s.r.o., SCHRACK TECHNIK s.r.o., spoločnosť ČERNAY, LIDL Slovensko, Mesto Senec. Taktiež sme počas minulého roka privítali u nás športové kluby ako Sagan academy, Slovenský kanoisticky zväz, FC Dukla BB a tiež tanečné súbory a spevokoly Cantika (Z)nova a spevokol Tirnávia,“ hovorí ďalej Milan Buday.

Exteriérové priestory pri penzióne sú vhodné na najrôznejšie športové a voľnočasové aktivity (stolný tenis, petang, bedminton, atď.). Majitelia penziónu však vedia zabezpečiť aj party stany na rôzne spoločenské udalosti, napr. svadby, teambuildingy.

Eko a bez TV

V rámci celého penziónu robia maximum, aby bola prevádzka čo najekologickejšia a najšetrnejšia k životnému prostrediu. Recyklácia je samozrejmosťou ako aj používanie ECO čistiacich a dezinfekčných prostriedkov.

Postupne prechádzame do režimu ubytovania bez TV, nakoľko 14 mesačná štatistika nám ukázala, 93% hostí si TV ani len nezapne. Ak tak iba na vlastných SMART zariadeniach. Preto sme v rámci tohto zistenia investovali do optického internetu a profi AP zariadení, ktoré poskytujú vysoký štandard WIFI pripojenia na internet na každej z našich 17 izieb (prízemie a 1. poschodie), ako aj v rámci terasy a priľahlých exteriérových priestorov,“ dodáva generálny manažér a majiteľ podniku.

Ďalšie prestavby v pláne

Zveľaďovanie penziónu sa týmto podľa generálneho manažéra zďaleka nekončí. „Novinkou budú naše úplne zrekonštruované izby so zvukovou izoláciou, novým nábytkom, kúpelňami a vstavanými toaletami s bidetom. Na 2** penzión je to podľa mňa nadštandard. Takéto vybavenie nemajú ani niektoré 5-hviezdičkové hotely. Pohodlie a komfort sú pre nás prioritou. Hosť musí dostať niečo, čo bežne doma nemá, nedostane, nezažije,“ dodáva na záver Milan Buday.

Ak plánujete leto na Slovensku a zaujala vás táto ponuka, odporúčame ONLINE objednávku, pretože voľné izby sa rýchlo obsadzujú.

Penzión Senec: Pravý oddych v príjemnom prostredí
28
Galéria
Zdroj: Penzión Senec

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Penzión Senec
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM