Tlačové správy

Nefunguje vám doma internet podľa predstáv? Zmeňte to vďaka týmto 4 tipom

V posledných mesiacoch sa ukázalo, aké mimoriadne dôležité je dnes internetové pripojenie. Ak nefunguje tak, ako si to predstavujeme, tak to môže byť problém. Práve teraz je ten pravý čas na nákup rýchleho a spoľahlivého pripojenia – na nový internet teraz môžete získať až 100 eur.

Ilustračný obrázok k článku Nefunguje vám doma internet podľa predstáv? Zmeňte to vďaka týmto 4 tipom
Zdroj: Orange

Máte dôležitý konferenčný hovor, deti pozerajú TV v HD kvalite a vaša polovička varí podľa receptu Jamieho Olivera na YouTube? Ako dosiahnuť, aby ste váš domáci internet mali vždy podľa predstáv?

1. Lepší Wi-Fi signál v domácnosti?

Potrebujete pracovať, no všetky miestnosti, kde dosiahne domáca wifina, sú obsadené? A čo tak pracovať na terase či v záhrade? Jednoducho si zaobstarajte Wi-Fi zosilňovač od Orangeu a signál budete mať v každom kúte domácnosti – všade tam, kde ho potrebujete. A ostatní členovia sa o vašu pracovňu v tieni stromov ešte aj pobijú.

2. Čo ak ostanete bez internetu?

Súrne sa musíte pripojiť na konferenčný hovor, no váš pevný internet má práve poruchu? Ak máte aktívnu službu Záložný internet v Orangei, máte ako náhradu bezplatne k dispozícii 10 GB mobilných dát, a tak sa môžete bez problémov pripojiť.

3. Kedy kúpiť nový pevný internet?

Teraz, lebo vám naň prispejú. Či už sa chystáte na dovolenku alebo na nákupy, určite poteší každé euro k dobru. Orange svojim zákazníkom ponúka aj 100 eur. Dostanete ich formou kreditu na zákaznícky účet, aby ste mohli mať kvalitný pevný internet. Každý mesiac sa vám potom z účtu bude odpisovať po 5 € na platbu za internet. Sto eur takto môžu dostať všetci zákazníci, ktorí si k hlasovému paušálu zoberú na 24 mesiacov aj pevný internet.

4. Aké si vybrať internetové pripojenie?

V paneláku, dome, meste či na dedine, skrátka takmer kdekoľvek máte na výber aj pevný internet. Orange ho poskytuje na 90-tich % územia Slovenska. Na výber máte optiku, DSL aj 4G internet. Nemusíte byť ale žiadny odborník, stačí vedieť, čo od internetu potrebujete a v Orangei vám poradia, aký je pre vás na vašej adrese ten najlepší. Alebo na to použite inteligentného sprievodcu.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Orange
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM