Klaudia Goncalves Kultúra

Červeník pozýva: Príďte si vychutnať kino pod hviezdami!

Milovníkom dobrého filmu už čoskoro otvorí svoje brány Amfiteáter obce Červeník. Tešiť sa môžete hneď na niekoľko zaujímavých filmov a dokumentov.

Ilustračný obrázok k článku Červeník pozýva: Príďte si vychutnať kino pod hviezdami!
Zdroj: Dnes24.sk

Obec Červeník zverejnila dlho očakávaný program podujatia Letné kino pod hviezdami. Trojdňový filmový minifestival sa uskutoční v areáli Amfiteátru Červeník, usporiadatelia však upozorňujú, že v prípade nepriaznivého počasia sa podujatie presunie do Kultúrneho domu v Červeníku.

Samotný program ponúkne niečo pre každého – na svoje si prídu priaznivci dokumentárnych filmov, ale aj milovníci komédií.

Podujatie začína v piatok 24.8.2018 o 20:00 hodine filmom 30 DNÍ HRDINOM, po ňom o 21:30 hodine bude nasledovať premietanie cestopisu TRABANTOM AŽ NA KONIEC SVETA od skupiny Trabantem napříč kontinenty. Medzi filmami divákov bude zabávať kapela BONKS. Organizátorom podujatia je občianske združenie Dolnopovažské pramene.

V sobotu o 20:00h. program pokračuje koprodukčnou komédiou Francúzska a Veľkej Británie Aj dvaja sú rodina.

V nedeľu začína festival o 20:00 hodine hravými prednáškami s animovanými filmami pre deti o ekológii a životnom prostredí. O 21:00 h. sa bude premietať film BioMasaker a následne bude diskusia s predstaviteľmi tohto filmu.

Foto: ilustračné

Zdroj: hlohovec.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM