Tlačové správy

Miro Jaroš roztancuje Šaľu i okolie: Pripravte sa na detský festival Šaľa Maxi Festík 2024 plný zábavy!

Detský festival Šaľa Maxi Festík je opäť tu! V nedeľu 16. júna sa na Futbalovom štadióne v Šali predstaví najobľúbenejší detský interpret Miro Jaroš a množstvo ďalších skvelých umelcov. Nenechajte si ujsť deň plný hudby, tanca a zábavy pre celú rodinu.

Ilustračný obrázok k článku Miro Jaroš roztancuje Šaľu i okolie: Pripravte sa na detský festival Šaľa Maxi Festík 2024 plný zábavy!
7
Galéria

Šaľa Maxi Festík sa bude konať 16. júna na futbalovom štadióne v Šali od 13.00 do 19.00 hodiny. Tak ako každý rok, privíta všetky deti a ich rodičov z Nitrianskeho i Trnavského kraja. Ponúkne to najlepšie z detskej kultúrnej scény a bohatý sprievodný program s množstvom zábavných zón.  Organizátorom festivalu je občianske združenie LeGrácia. Vstupenky si môžu záujemcovia kúpiť cez Ticketportal priamo na mieste.

Najväčšou hviezdou bude v tomto roku detský interpret, ktorého pesničky si spievajú snáď v každej rodine – MIRO JAROŠ. Deti sa však môžu tešiť aj na vystúpenie obľúbenej dvojice malinyJAM, bábkového divadla Morgonrock, maskota festivalu – červíka Maxiho s kamarátmi, tanečného klubu Jumping či detského orchestra zo ZUŠ Šaľa.

V rámci ďalších aktivít je pre deti pripravených množstvo exkluzívnych nafukovacích atrakcií a zábavných zón ako Baby zóna, Kreatívna zóna, Športová zóna Rebelia, Moto zóna, Play zóna. Novinkou je v tomto roku Zelená zóna s aktivitami a worshopmi o ochrane životného prostredia. Deti sa v nej naučia vyrábať krásne veci z recyklovaného textilu, správne triediť odpad a zasúťažia si v kvízoch o ekologickej inteligencii.

Červík Maxi, maskot festivalu Šaľa Maxi Festík, sa deťom zo Šale a okolia po prvýkrát predstavil v roku 2015. Do Šale priniesol celodenný maratón detskej zábavy a radosti. Siedme pokračovanie festivalu opäť prinesie bohatú nádielku programu a zábavy pre deti všetkých vekových kategórií.

Všetky informácie k podujatiu nájdete na web stránke www.maxifestik.sk a na fanpage na facebooku.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Maxi Festík
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM