Monika Hanigovská Hokej

Panteri zdolali Gladiátorov: Z tesného víťazstva sa radovala Považská Bystrica

Počas zápasu padol jediný gól do súperovej bránky od Filipa Hudeca. Trnavskí hokejisti prehrali 2:1.

Ilustračný obrázok k článku Panteri zdolali Gladiátorov: Z tesného víťazstva sa radovala Považská Bystrica

Do boja sa pustili v stredu hráči HK ‘95 Považská Bystrica vs. HK Gladiators Trnava. Po sedemnástej minúte sa o gól postaral Danielčak, keď Trnavčanom daroval presný zásah do bránky a panteri viedli 1:0 v prvej tretine.

V druhej tretine sa svojej šance úspešne ujal Hudec a Gladiátori vyrovnali na 1:1. Po ôsmych minútach hracieho času sa však dlho trnavskí hokejisti neradovali. Ďurkech sa v drese panterov postaral o druhý gól, 2:1.

HK Gladiators Trnava čaká najbližší zápas v piatok 28. septembra, keď privítajú na domácej pôde o 18.00 hod. Martin.

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Považská Bystrica – HK Gladiators Trnava 2:1 (1:0, 1:1, 0:0)

Góly: 18. Danielčak, 39. Ďurkech – 31. Hudec, diváci: 295

Rozhodovali: Píšťanský, Ševčík, Makúch

P. Bystrica: Kompas – Niník, Leško, Ďurkech L, Ďurkech J,, Bednár L, Augustín – Cíger, Koleda – Drevenák, Zlocha, Mokrohajský – Bednár E – Németh, Turan, Ligas, D. Trška, Špankovič, Kubala, Danielčák, Fančovič

Trnava: Košút – Kuna, Šimek, Mihalko, Burian, Housa, Klein, Šanko – Szalay, Schmidt, Ševčík – Hrbáčik, Valo, Hudec – Ftáčnik, Klema, Škokor – Mikeš, Lindeman, Lukačovič, Olša