Tlačové správy

Polianky ožívajú: Ako sa tu býva novým nájomcom?

Polianky majú I. etapu úspešne za sebou, pomaly ale isto začínajú žiť vlastným životom nových obyvateľov. V článku Vám ponúkneme niekoľko recenzií zákazníkov, ktorí už Polianky premieňajú na svoj útulný domov.

Ilustračný obrázok k článku Polianky ožívajú: Ako sa tu býva novým nájomcom?
29
Galéria
Zdroj: Polianky

Zaujímalo nás, ako boli spokojní s procesom kúpy a zároveň ako sa zabývali. Ak ťa Polianky, už z prvého článku zaujali, určite si článok prečítaj až do konca.

Rozhodnutie pre Polianky

Janka s rozrastajúcou rodinou nám dala hneď niekoľko postrehov: ,,Pre mňa to bol vzorový byt, ktorý odbúral moje pochybnosti. Ďalej to bola určite lokalita, ako pre každého rodiča je pre mňa dôležitá občianska vybavenosť – všetko je tu dostupné, škola, škôlka, potraviny, ihriská. Zavar ako taký je veľmi krásna a moderná dedina blízko mesta."

Patrik sa rozhodoval prakticky: ,,Pozeral som viac ponúk, pri Poliankach ma najviac zaujal pomer cena a veľkosť. Oslovila ma aj myšlienka súkromnej rezidencie -oplotený vnútroblok, multifunkčné ihrisko, spoločenská zóna, detské ihriská – celkovo výhody komunitného bývania za super cenu."

Pani Mária sa odhodlala pre zmenu bývania v rodinnom dome do 1-izbového bytu, ktorého priestor využíva plnohodnotnejšie a zároveň je bližšie k vnúčatám.

Inšpirácia v podobe vzorového bytu

Janku oslovil vzorový byt už pri prvej obhliadke. Hneď si vedela predstaviť, že tak by mohol vyzerať aj ich vysnívaný byt: ,,V mnohých veciach som sa na neho namotala, v kuchyni som sa inšpirovala asi najviac. Vedeli sme tak ušetriť priestor." Prvé predstavy Patrika boli iné: ,,Najskôr som chcel podkrovný byt, ale keď som navštívil vzorový byt, veľmi sa mi zapáčilo jeho dispozičné riešenie, inšpiroval ma aj interiér, hlavne deliaca stena. Rozhodnutie preto padlo pre byt s rovnakým pôdorysom. Čiže 100% voľba."

https://www.polianky.sk/galeria

Proces kúpy bytu

Pýtali sme sa, ako zákazníci hodnotia proces kúpy bytu. V Jankinom prípade to bolo veľmi rýchle: ,,Proces financovania prebehol bez komplikácií a čo sa týka komunikácie s predajcom, pani Horská bola veľmi trpezlivá, so všetkým nám pomohla a reagovala pohotovo na naše otázky a podnety, za čo sme veľmi vďační." Podobne to bolo aj u pani Márie.

Patrik nepotreboval ani pomoc hypotekárneho poradcu. ,,Riešil som si všetko sám, po vlastnej osi, za tri dni som mal schválený hypotekárny úver a všetko som rýchlo vybavil."

https://www.polianky.sk/kontakt

Nové prostredie – nový domov

Na nový domov sa nezvyká ľahko, ale nie vždy tomu musí byť tak. Pani Mária sa sťahovala z dediny na dedinu, ale rozdiel vníma najmä v tom, že Polianky v Zavare poskytujú väčší pokoj, keďže sú obklopené poľami a prírodou. ,,Rýchlo som si zvykla. Čo potrebujem, mám po ruke. Milujem kvety a som rada, že sa môžem realizovať aj v predzáhradke. Som veľmi spokojná, ticho, pokoj, ničím nerušený výhľad… Mám dobrých susedov. Už mi viac krát pomohli keď bolo treba."

Ako si zvykla na nové prostredie Janka s rodinou? ,,Veľmi rýchlo. Stolára sme mali objednaného vopred, takže sme sa sťahovali už dva dni po odovzdaní kľúčov. Prostredie je veľmi tiché, slepá ulička, bez ruchu áut, čo oceňujem najmä pri malých deťoch. Milujem to tu, do mesta by som nešla. Byt s predzáhradkou pre nás znamenal kompromis medzi voľbou rodinného domu a bytu. "

Patrik si pri dokončovaní a zariaďovaní dal záležať na každom detaile a preto sťahovanie u neho prebiehalo dlhšie. Samotné bývanie hodnotí kladne. ,,Bombasticky som skombinoval bývanie na vidieku, aj keď stále v bytovke. Vždy som túžil mať balkón a to sa mi splnilo hneď dvakrát, plus ten výhľad na kostolnú vežu … krása. Aj keď som niečo chcel opraviť, tak sa dalo. Odporučil som projekt Polianky aj kamoške, ktorá sa sem bude čoskoro sťahovať“.

https://www.polianky.sk/vyhody-byvania

Kľúče k novému bývaniu už čoskoro dostanú aj kupujúci II. etapy. Odovzdanie je plánované začiatkom leta. Ak chcete byť medzi nimi, k dispozícií sú voľné posledné 3-izbové byty. A ak to nestíhate, v ponuke už nájdete byty z III. etapy, s ukončením stavebných prác už na jeseň 2021. Určite si máte z čoho vyberať.

Voľné byty: https://www.polianky.sk/cennik

FB Polianky

Polianky privítali prvých obyvateľov
29
Galéria
Zdroj: Polianky

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Polianky
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM