Správy

Posledné tohtoročné očkovanie v Trnavskom kraji: KDE dostanete vakcínu?

Do konca roka sa obyvatelia Trnavského kraja môžu dať zaočkovať na troch miestach. Pozrite si harmonogram vo vakcinačných centrách.

Ilustračný obrázok k článku Posledné tohtoročné očkovanie v Trnavskom kraji: KDE dostanete vakcínu?
Zdroj: TASR/Ján Krošlák

Trnavský samosprávny kraj (TTSK) pripomína, že v jeho veľkokapacitných očkovacích centrách (VOC) sa bude dať zaočkovať aj pred Silvestrom.

Otvorené budú v utorok a v stredu (28. – 29. 12.) VOC v Dunajskej Strede, Skalici a Trnave, informoval o tom komunikačný odbor TTSK.

Aj bez registrácie

Prísť môžu popri zaregistrovaných aj neregistrovaní záujemcovia o prvú, druhú i tretiu dávku vakcíny od Pfizer/BioNTech, avšak zaregistrovaní cez korona.gov.sk dostanú vždy prednosť.

V utorok bude VOC v Dunajskej Strede na Strednej odbornej škole (SOŠ) rozvoja vidieka na Námestí sv. Štefana otvorené od 8.00 do 18.00 h, podávať budú vakcínu od Pfizer/BioNTech záujemcom od 12 rokov.

Rovnako to bude vo VOC v Trnave na SOŠ elektrotechnickej na Sibírskej ulici a vo VOC v Skalici na Strednej zdravotníckej škole na Lichardovej ulici.

V stredu bude k dispozícii len VOC v Trnave od 8.00 do 18.00 h pre záujemcov o vakcínu od Pfizer/BioNTech od 12 rokov.

Prečítajte si tiež

Nezabudnite si doklady

Záujemcovia, ktorí idú na tretiu dávky vakcíny, si musia priniesť potvrdenie o očkovaní druhou dávkou. Všetci, ktorí idú na očkovanie, musia si priniesť so sebou platný doklad totožnosti, preukaz poistenca a vyplnené dotazníky, ktoré sú dostupné na webe.

Neplnoletí záujemcovia musia prísť v sprievode svojho zákonného zástupcu, a to aj pri podaní druhej alebo tretej dávky vakcíny. Informácie o očkovaní, ako aj mapy očkovacích centier sú dostupné na webe zdravazupa.sk.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Mohlo by vás zaujímať

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM