Júlia Vargová Rôzne

Sima prespievala megahit: Shallow od známej Trnavčanky valcuje internet, VIDEO

Raperka Sima sa prejavila tak, ako ju v poslednej dobe nepoznáme. S Jurajom Zaujecom prespievala romantický duet a ľudia nešetria chválou.

Ilustračný obrázok k článku Sima prespievala megahit: Shallow od známej Trnavčanky valcuje internet, VIDEO
Zdroj: YouTube.com

Hoci Simu v ostatnom čase počuť skôr v rapových skladbách, v najnovšej cover verzii populárnej piesne dokazuje, že má nádherný hlas a veľký talent.

Pieseň Shallow, ktorú pôvodne naspievala Lady Gaga a Bradley Cooper k filmu A Star Is Born (Zrodila sa hviezda) má v súčasnosti viac ako 560 miliónov vzhliadnutí.

Na YouTube sa ihneď po jej premiére začali objavovať cover verzie z rôznych kútov sveta. Sympatická Trnavčanka duet prespievala s Jurajom Zaujecom známym najmä zo šou The Voice Česko Slovensko. Remake je na internete len pár dní, od 26. mája, a už má na konte viac ako 300-tisíc videní a 18-tisíc lajkov.

Ľudia v komentároch nešetria chválou a speváčke odporúčajú vydať vlastnú pomalú pieseň v podobnom štýle. Vyzdvihujú najmä to, že ich mladá a talentovaná rodáčka z Trnavy príjemne prekvapila a má nádhernú farbu hlasu.

Sima, vlastným menom Simona Hégerová, sa pred niekoľkými rokmi dostala do povedomia verejnosti vďaka súťaži Hlas Československa.

V súčasností má viac ako 50-tisíc sledovateľov na facebooku a 250-tisíc na instagrame. Po svojom debutovom albume s názvom Femina, na ktorom hosťovali P.A.T, EGO alebo Fejbs vydala album Podla seba. Ten vydala koncom minulého roka. Rapujúca speváčka je známa tým, že vo svojej tvorbe bežne kombinuje rap a pop.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie