Spartak opúšťa piaty hráč: Ghorbani odchádza z Trnavy, vracia sa do Iránu

Spartak Trnava opúšťa ďalší futbalista. Iránsky útočník Ali Ghorbani sa vracia domov. Dohodol sa na spolupráci s iným klubom.

Úradujúceho slovenského majstra FC Spartak Trnava opúšťa ďalší futbalista. Iránsky útočník Ali Ghorbani sa po piatich mesiacoch v malom Ríme vracia do rodnej vlasti, dohodol sa na spolupráci s klubom Sepahan S.C.

Od Spartaka a fanúšikov pozitívne skúsenosti

„Na čas strávený v Spartaku budem spomínať pozitívne. Ďakujem ľuďom v klube, spoluhráčom a fanúšikom za prijatie i pomoc pri adaptácii. Nebolo jednoduché prejsť z Iránu do Európy. Napriek tomu sme dosiahli niekoľko pekných úspechov. Teším sa, že som si mohol vyskúšať Európsku ligu. Teraz ma čaká doma nová výzva,“ uviedol Ghorbani pre oficiálny web „andelov“.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

Odchádza ako piaty hráč

Dvadsaťosemročný zakončovateľ prišiel do Trnavy pred začiatkom skupinovej fázy Európskej ligy UEFA 2018/2019. Vo Fortuna lige nastúpil do deviatich duelov, v ktorých strelil dva góly a pridal jednu asistenciu. V EL sa predstavil v piatich zápasoch, sieť napol v domácom stretnutí proti Dinamu Záhreb.

Po Marekovi Bakošovi, Lukášovi Greššákovi, Erikovi Jirkovi a Martinovi Tóthovi je Ghorbani už piaty hráč, ktorý nebude na jar pokračovať v Spartaku.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Foto: archívne

Zdroj: TASR