Futbal

Spartak v pohári prekvapenie nedopustil: Súperovi strelil ŠESŤ gólov, FOTO

Trnava sa bez problémov prebojovala do 4. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cupu. Na Spartak sa na dedine prišlo pozrieť 1 200 divákov.

Ilustračný obrázok k článku Spartak v pohári prekvapenie nedopustil: Súperovi strelil ŠESŤ gólov, FOTO
11
Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Spartak Trnava sa počas tretieho kola Slovnaft Cup-u predstavil na ihrisku v Trenčianskych Stankovciach. Skvelú hru hostí si prišlo pozrieť 1 200 divákov. Napokon neuvideli ani jedinú loptu v sieti Trnavy.

Hostia rozhodli už v prvom polčase, kedy postupne strelili 5 gólov.

„V prestávke tréner Spartaka stiahol štvoricu kľúčových hráčov, aby si pred ligou oddýchli,“ informuje Spartak Trnava na svojom webe. Trnava sa už dopredu príliš netlačila, no v 67. minúte uzatvoril skóre Boateng.

Prečítajte si tiež

Michal Gašparík (Trnava): „Poučili sme sa a dnes sme nastúpili skoro s celou základnou zostavou, ktorá si so zápasom ľahko poradila. V polčase bolo 5:0 a naopak, keď sme v druhom polčase prestriedali, tak bolo vidno, že kvalita bola oveľa nižšia a nakoniec sme pridali iba jeden gól.“

OŠK Trenčianske Stankovce – FC Spartak Trnava 0:6 (0:5)

OŠK Trenčianske Stankovce: Zemanovič – Kleščík, Komorovský, Nosek, T. Svatík (90. Mach), Ďuráči, Čibík, Korol (46. Prokop), Repa (90. M. Svatík), Vaško (46. Tomík), Ďanovský

FC Spartak Trnava: Vantruba – Koštrna, Kóša, Štetina (46. Procházka) – Daniel (46. Iván), Štefánik (46. Ali Baba), Savvidis (46. Oseni), Karhan, Azevedo – Boateng, Taiwo

Góly: 12.a 25. Štefánik, 17. 19. a 24. Taiwo, 67. Boateng (P)

ŽK: Ďanovský, Kleščík

Rozhodoval: Bálint Kiss

Zápas sledovalo: 1 200 divákov