Rastislav Búgel Hokej

Šťastena sa na hokejistov na záver roka neusmiala: Trnava prehrala v Humennom

Trnavskí hokejisti cestovali na záver roka do Humenného. Pozrite si, ako zápas prebiehal.

Ilustračný obrázok k článku Šťastena sa na hokejistov na záver roka neusmiala: Trnava prehrala v Humennom

Trnavská sieť sa rozvlnila už v štvrtej minúte, kedy sa presadil Gleb Bylina a posielal domácich do vedenia. Trnava však o osem minút našla recept na prekonanie humenského brankára a zásluhou nášho kapitána Poláčeka dokázala vyrovnať (1:1). Trnavská radosť však trvala iba zopár sekúnd. Okamžite po vhadzovaní sa presadil Segľa a Humennému sa tak vrátilo jednogólové vedenie.

V druhom dejstve sa snažili oba celky. Trnava potrebovala vyrovnať, Humenné chcelo odskočiť výraznejším rozdielom, no ani jednému tímu sa skórovať nepodarilo.

V 51.minúte to bol opäť Segľa, ktorý rozvlnil trnavskú sieť (3:1) a nápor domáceho celku nepoľavoval. Už o dve minúty neskôr Segľa zavŕšil Hetrik, keď po asistencii Roháčika a Bylinu strelil svoj tretí gól. Trnava sa do konca stretnutia zmohla už len na jediný presný zásah. Ten padol v 54.minúte stretnutia, kedy Martin Baran využil ponúknutú presilovú hru.

MHK Humenné – HK Trnava 4:2 (2:1, 0:0, 2:1)