Rastislav Búgel Hokej

Tak toto našim hokejistom nevyšlo: V Považskej Bystrici kúpili desiatku!

Poriadne tvrdú ranu dostali trnavskí hokejisti. V 39. kole prvej ligy cestovali na ľad Považskej Bystrice.

Ilustračný obrázok k článku Tak toto našim hokejistom nevyšlo: V Považskej Bystrici kúpili desiatku!

A síce to po prvej tretine nevyzeralo najhoršie, Trnava Považskej Bystrici dlho odolávať nevydržala. V prvom dejstve Gladiátori prehrávali iba o jediný gól (3:2). V prostrednej tretine však prišli presné zásahy Šťastného, Holáka, Koledu a Balušíka a skóre hneď vyzeralo hrozivo (7:2). V Poslednej tretine sa Trnava zmohla na jediný gól z hokejky Rehu, no domáci celok pridal ešte tri góly a tak Gladiátori odchádzali domov s poriadnou nádielkou.

HK'95 Považská Bystrica – HK Gladiators Trnava 10:3 (3:2, 4:0, 3:1)

Góly: 3., 24. Holák, 13., 45. Čičala, 18. Trenčan, 21. Šťastný, 27. Koleda, 34. Balušík, 55. Kubín, 60. Zlocha ml. – 7., 18. Čunderlík, 53. Reho.

Rozhodovali: Píšťanský – Regec, Kristian,

vylúčení: 8:8, navyše: Domajev (Trnava) 10 minút za napadnutie hlavy a krku

Presilovky: 0:1

Oslabenia: 1:0

Zápas sledovalo: 123 divákov