Tlačové správy

Tip na knihu: Škandalózne vzťahy ponúkajú šteklivé príbehy a erotické scény

No.1 medzi autormi svetových bestsellerov. Sylvia Dayová získala viacero ocenení, medzinárodné uznanie, ale predovšetkým píše skvelé knihy, ktoré čitateľky doslova hlcú ako na počkanie. To všetko spravilo z Dayovej hviezdu šteklivých romancí.

Ilustračný obrázok k článku Tip na knihu: Škandalózne vzťahy ponúkajú šteklivé príbehy a erotické scény
Zdroj: Webnoviny.sk

Jej knihy už preložili do vyše 40 jazykov a predali sa desiatky miliónov výtlačkov. Jej novinka Škandalózne vzťahy sú tri klasické erotické príbehy. Spájajú ich osudy hriešnych mužov, ktorí sa zapletú s mladými aristokratkami.

V prvom príbehu Ukradnuté radosti sa prenesiete do roku 1813 v Britskej Západnej Indii. Už prvá veta sľubuje vzrušenie: Uniesol nevestu. Sebastian Blake, gróf z Merricku, ušiel pred zodpovednosťou vyplývajúcou z jeho postavenia a stal sa neslávne známym pirátom. Na jednej z ulúpených lodí stretne energickú ženu a tá tvrdí, že je jeho nevesta. Vraj ich zosobášili ich otcovia prostredníctvom zástupcu.
„Sebastian Blake zvieral nôž tak silno, až mu zbeleli hánky, avšak jeho tvár ostala bezvýrazná. Ak kráske pred sebou naozaj mohol veriť, potom uniesol svoju vlastnú nevestu…“

Lucien Remington z poviedky Lucienov hazard je známy záletník, pre ktorého neplatia pravidlá ani v obchode, ani v posteli. Dostane všetko, na čo sa len pozrie. Spoločenské uznanie preňho nič neznamená. Je odhodlaný získať lady Julienne La Coeurovú. Raz sa táto krásna dáma vkradne prezlečená za muža do jeho klubu.

Jej šialená jasnosť je posledná poviedka, v ktorej sa zoznámite s Hughom La Coeurom. Ten nikdy nechcel byť grófom. Zmyslom jeho života je víno, ženy a veľké stávky. Uprostred zimného dňa sa mu stane nehoda blízko navonok opusteného sídla, majetku šialenej vojvodkyne. Jej pôvabná spoločníčka Charlotte však pritiahne Hughovu pozornosť. S radosťou by strávil v jej posteli toľko času, koľko len bude možné.

Ak milujete historické romance a zvlášť vynikajúci štýl písania Sylvie Dayovej, určite siahnite aj po jej Škandalóznych vzťahoch .

Tip na knihu: Škandalózne vzťahy ponúkajú šteklivé príbehy a erotické scény
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM