Tragická nehoda v okrese Trnava: Seat narazil do stromu! FOTO

V okrese Trnava sa stala tragická dopravná nehoda. Polícia informovala, že auto značky Seat Alhambra narazilo do stromu. Prinášame podrobnosti.

Krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová informovala, že dopravná polícia zasahovala včera pri tragickej dopravnej nehode na diaľnici D1.

„K nehode došlo v smere na Bratislavu v k. ú. obce Cífer. 37-ročný vodič išiel na aute Seat Alhambra v pravom jazdnom pruhu. Počas jazdy dostal pravdepodobne mikrospánok, prešiel na nespevnenú časť do rigola a vzápätí narazil do stromu,“ uviedla Linkešová.

Krajská policajná hovorkyňa dodala, že nárazom došlo k prevráteniu auta a k zakliesneniu vodiča, ktorý vážnym zraneniam na mieste nehody podľahol.

„V čase nehody boli vo vozidle okrem vodiča ďalšie dve osoby. 35-ročný spolujazdec sa zranil ťažko a druhý, 24-ročný muž ľahko. Obaja boli prevezení so zraneniami do nemocnice. Polícia začala vo veci trestné stíhanie pre prečin usmrtenia a na objasnenie príčin nehody bol prizvaný na miesto udalosti aj súdny znalec z odboru cestná doprava,“ uviedla Linkešová.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trnavy a okolia

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame